ZARASŲ RAJONO JAUNIMAS PRISTATYS SAVO IDĖJAS TEMA „JAUNIMO UŽIMTUMAS, NEDARBAS“ EUROPOS JAUNIMO SAVAITĖS RENGINYJE IDĖJA+

0
29
ejs

Turi puikią idėją, kurią būtų galima įgyvendinti mūsų savivaldybėje? O galbūt tokią idėją jau įgyvendinai? Jei idėja yra aktuali ne tik tau, bet ir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais ir taip uždėk idėjai pliusą!

Europos jaunimo savaitės metu Zarasuose vyksiančiame renginyje „Idėja+“ jaunimas pristatys savo idėjas, kurios prisidėtų prie sėkmingos vietos bendruomenės solidarizavimo ir aktualių problemų sprendimo būdų. Labiausiai įkvepiančios idėjos autorius bus pakviestas į nacionalinį Europos jaunimo savaitės renginį 2017 m. gegužės 5 d. Vilniuje, kur visi nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis kiečiausiomis idėjomis iš visų Lietuvos savivaldybių.

Jaunimas pristatys savo idėjas pagrindine „Idėja+“ tema „JAUNIMO UŽIMTUMAS, NEDARBAS“. Konkurso dalyvių idėjų klausysis ir jas vertins vietos politikai, visuomenės veikėjai ir bendraamžiai. Tavo idėja ir jos pristatymas turi būti autentiškas, t. y. sukurtas tavo paties arba tavo komandos. Pristatyti gali jau įgyvendintą veiklą, jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kuri dar nebuvo įgyvendinta, bet gali būti įgyvendinta tavo vietos bendruomenėje ar savivaldybėje. Idėjos pristatyme gyvai gali dalyvauti ne daugiau kaip trys 14–29 metų žmonės.

Kalbėtojas savo kalba turi įkvėpti. Ji turi sudominti, patraukti net ir tuos, kuriems tema yra visiškai svetima. Tikime, kad idėjų „įgarsinimas“, pasidalinimas jomis yra vertybė. Savo įgyvendinta idėja gali įkvėpti kitus, būti pavyzdžiu.

Zarasuose „Idėja+“ renginys planuojamas gegužės 2 dieną 11 val., Zarasų viešojoje bibliotekoje, D. Bukonto g. 20, Zarasai. Registracija iki balandžio 21 d. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0NLsc8IsolJy3xx6DjQ0YtsDkfDGxHVTmUp1V-fXjtlhWcg/viewform?c=0&w=1

„Idėja+“ Zarasuose organizuoja Europos Jaunimo savaitės (EJS) ambasadorius Ernestas Šaltys.

Renginio partneriai: Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Zarasų jaunimo centras, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, Antazavės Juozo Gruodžio mokykla, Zarasų Žemės ūkio mokykla.

EJS ambasadoriaus kontaktai:
Ernestas Šaltys
Tel. Nr. 8 677 19346
Ernestassaltys@gmail.com
www.jtba.lt

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite