ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBEI IR MERUI NIKOLAJUI GUSEVUI TAUTINIŲ MAŽUMŲ DEPARTAMENTO APDOVANOJIMAI

0
37
mid news zrs 949 2022 meras

Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje įvyko Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės organizuotas iškilmingas renginys, skirtas Žmogaus teisių dienai paminėti. Renginio metu buvo pagerbti asmenys už svarų indėlį ir nuopelnus puoselėjant tautinę darną, skatinant kultūrinę įvairovę ir vienijant daugiatautę Lietuvą.

Renginio dalyviams sveikinimus perdavė Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė. Pasveikino Ministrės Pirmininkės patarėjas Artur Liudkovski, Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos direktorius Dainius Numgaudis. Renginyje dalyvavo pirmoji Tautinių mažumų ir išeivijos departamento direktorė prof. Halina Kobeckaitė.

Renginyje buvo pabrėžta, kad laikmetis parodė, kad turime nuolat dėti pastangas, jog visi etninių, lingvistinių ir kultūrinių ar religinių grupių atstovai kurtų ir palaikytų bendrą pilietinę tapatybę. Pastebimas kintančios tolerancijos tendencijas. Mūsų šalyje įvairių tautinių bendrijų aktyvus įtraukimas į pilietišką gyvenimą yra didelis ir sudėtingas planas ne vienam dešimtmečiui.

Šioje tradicinėje priemonėje buvo padėkota už reikšmingus darbus, įvykdytus projektus, įteikti Tautinių mažumų departamento apdovanojimai tautinių bendruomenių atstovams, žurnalistams, visuomenininkams.

Už išskirtinį dėmesį Lietuvos sentikių bendruomenei departamento atminimo statulėle ir padėka apdovanota Zarasų rajono savivaldybė ir meras Nikolajus Gusevas. Iš viso buvo įteikti 48 apdovanojimai. Zarasų rajono savivaldybė vienintelė savivaldybė, kuriai įteiktas šiemet toks apdovanojimas. Nikolajus Gusevas vienintelis šalies meras, pelnęs Tautinių mažumų departamento apdovanojimą.

 

Parengė Petras Ivanovas,
Rajono Savivaldybės mero patarėjas

Nuotraukoje meras Nikolajus Gusevas su apdovanojimu.

mid news zrs 51 20221213110007025

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite