ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE APSILANKĖ MALTOS ORDINO ATSTOVĖS

0
117
1

Šiandien, liepos 5 d. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė ir vicemerė Olga Podolskienė rajono Savivaldybėje sulaukė malonių svečių. Atvyko Maltos ordino rytų regiono vadovė Gražina Semėnienė, Maltiečių namų direktorė, „Maisto ant ratų“ programos vadovė Jolanta Bielskienė, Senjorų programų vadovė Lijana Rogal. Susitikime dalyvavo ir Zarasų rajono socialinių paslaugo centro direktorė Valentina Paliūnienė.

Maltietės Savivaldybės vadovėms papasakojo apie savo veiklas visoje Lietuvoje. Per 31 veiklos metus pagalbos tarnyba specializavo veiklą trimis kryptimis – nepasiturinčių, vienišų senolių, neįgaliųjų ir vaikų globa, tačiau ne mažiau svarbi veiklos kryptis – jaunimo įtraukimas į Maltiečių darbą.

Kartu su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis (Lietuvos Raudonasis Kryžius, Lietuvos Caritas, „Maisto bankas“, „Gelbėkit vaikus“) Maltiečiai teikia pagalbą į Lietuvą atvykusiems Ukrainos žmonėms, kartu nepamiršdami savo nuolatinių globotinių.

Pagrindinis šio susitikimo tikslas – vystyti Zarasų rajono savivaldybės ir Maltos ordino bendradarbiavimą. Zarasų rajono socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Paliūnienė teigė, kad šiuo metu rajone susiduriama su trumpalaikės socialinės globos, atokvėpio paslaugos, pagalbos asmeniui čia ir dabar suteikimo problemomis. Taip pat trūksta pensionatų.

Bendradarbiaujant su Maltos ordinu, šias problemas būtų galima išspręsti. Maltiečių namų direktorė, „Maisto ant ratų“ programos vadovė Jolanta Bielskienė teigė, kad jau yra numačiusi vietą rajone, kurioje galėtų stovėti naujas pensionatas.

Merė Nijolė Guobienė ir vicemerė Olga Podolskienė pasisako už Savivaldybės ir Maltos ordino bendradarbiavimą. Kituose susitikimuose bus sprendžiami bendradarbiavimo klausimai.

Daugiau informacijos apie Maltiečių vykdomas veiklas rasite čia: https://maltieciai.lt/veikla/

Zarasų rajono savivaldybės informacija

2

3

4

5

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite