ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO SUBJEKTŲ RĖMIMO PROGRAMOS PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSĄ

0
9
min news zrs 751 min news zrs 845 info

Zarasų rajono savivaldybės administracija skelbia Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos projektų finansavimo konkursą: plačiau

 

Konkurso tikslas
Skatinti gyventojų verslumą, smulkiojo ir vidutinio verslo kūrimąsi ir plėtojimą Zarasų rajone
Lėšų, skiriamų kvietimui teikti  paraiškas, suma
Kvietimui iš viso skiriama iki 40 000,00 Eur rajono Savivaldybės biudžeto lėšų
Lėšos pagal tvarkos aprašą yra skiriamos SVV subjektui
Verslo subjektai kalendoriniais metais gali teikti paraiškas projektų finansavimui dėl ne daugiau kaip 2 (dviejų) finansinės paramos rūšių:
 
1. Naujos įmonės steigimo išlaidų kompensavimas – iki 80 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 150 Eur.
 
2. Nekilnojamojo turto ir privačios žemės nuomos Zarasų rajono savivaldybėje išlaidų kompensavimas – iki 80 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1200 Eur pirmais įmonės veiklos metais ir ne daugiau kaip 600 Eur antrais įmonės veiklos metais.
 
3. Palūkanų kompensavimas už paskolas, gaunamas verslo plėtros projektams įgyvendinti ir/ ar verslui vykdyti reikalingų patalpų įsigijimui/ išpirkimui (išskyrus paskolas apyvartinėms lėšoms) – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 3000 Eur.
 
4. Verslo planų, investicinių projektų ir paraiškų gauti finansinę paramą iš kitų fondų rengimo išlaidų kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 500 Eur.
 
5. Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų dalinis kompensavimas – 125 Eur už 1 (vieną) darbo vietą, bet ne daugiau kaip 1000 Eur vienam subjektui.
 
6. Teritorijų planavimo dokumentų ir/ar techninių projektų, susijusių su verslo plėtra, parengimo išlaidų kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 4000 Eur.
 
7. Įrangos, baldų ar kitų prekių įsigijimo išlaidų, steigiant arba plečiant veiklą, kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 5000 Eur.
 
8. Elektroninės parduotuvės kūrimo išlaidų kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 500 Eur.
 
9. Dalyvavimo respublikinėse ir tarptautinėse parodose, kuriose pristatoma gaminama produkcija ar teikiamos paslaugos – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 500 Eur.
 
10. Europos Sąjungos ir kitų fondų bei programų finansuojamų priemonių įgyvendinimo privalomojo nuosavo įnašo kompensavimas – ne daugiau kaip 2000 Eur privalomojo nuosavo įnašo, nurodyto projekto finansavimo sutartyje, bet ne daugiau nei būtinas privalomasis įnašas.
Galimi pareiškėjai
Smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai (toliau – SVV subjektai) – labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės, atitinkančios Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo 3 straipsnyje nustatytas sąlygas, ar verslininkai atitinkantys šio įstatymo 4 straipsnyje nustatytas sąlygas.
Finansinė parama teikiama smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams vykdantiems ekonominę veiklą ir (arba) plėtojantiems verslą Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje (toliau – rajono Savivaldybė), kuriuose dirba ne mažiau kaip 60 proc. registruotų Zarasų rajono gyventojų. Registruotų Zarasų rajono gyventojų proc. skaičiuojamas nuo bendro įmonės darbuotojų skaičiaus, jei Zarasų rajono teritorijoje veikia įmonės padalinys (filialas) – nuo bendro darbuotojų skaičiaus padalinyje (filiale), esančio Zarasų rajono teritorijoje.
Paraiškų pateikimo būdas ir tvarka
Užpildytos projektų paraiškos bei papildomi dokumentai teikiami bei registruojami rajono Savivaldybės administracijoje arba siunčiami elektroniniu paštu svvprojektai@zarasai.lt.
 
Elektroninio pašto adresu svvprojektai@zarasai.lt  siunčiama projekto paraiška bei kartu teikiami pareiškėjo pridedami privalomi pateikti dokumentai, turi būti pasirašyti kvalifikuotu  elektroniniu parašu (elektroninis parašas − duomenys, kurie įterpiami, prijungiami ar logiškai susiejami su kitais duomenimis pastarųjų autentiškumui patvirtinti ir (ar) pasirašančiam asmeniui identifikuoti). Dokumentų sudarymas ir pasirašymai (paaiškinimas).
 
Teikiant popierinę projekto paraišką ar siunčiant paraišką paštu, pasirašyti originalūs dokumentai ir parašu patvirtintos teikiamos dokumentų kopijos, turi būti pateikti šiuo adresu: Sėlių a. 22, Zarasai
Ant užklijuoto voko turi būti nurodyta:
 
Gavėjas: INVESTICIJŲ IR PLĖTROS SKYRIUS. TEIKIAMA PARAIŠKA SVV KONKURSUI. NEATPLĖŠTI IKI KONKURSO PABAIGOS.
Ant voko nurodyta išsiuntimo (priėmimo – kai paraiška pateikiama priimamajame) data turi būti ne vėlesnė kaip paskutinė konkurso paraiškų teikimo diena.
Paraiškų teikimo terminas
Nuo 2021 m. balandžio 1 d. iki 2021 m. balandžio 30 d. 24.00 val.
(t. y. 30 kalendorinių dienų nuo paskelbimo (įskaitant paskelbimo dieną). Vėliau pateiktos paraiškos nevertinamos.
Kita informacija
Kontaktinis asmuo – Ramunė Šileikienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja.
Tel. (8 385) 37144, mob. tel. (8 616) 36703.
208 kabinetas.
 
 
Dokumentai pareiškėjams:
 
Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programos lėšų naudojimo tvarkos aprašas
 
Paraiškos forma
 Kiti aktualūs dokumentai
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite