ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO VERSLO SUBJEKTŲ RĖMIMO PROGRAMOS PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSĄ

0
85
Konkurso tikslasSkatinti gyventojų verslumą, smulkiojo verslo kūrimąsi ir plėtrą, verslo aplinkos gerinimą, investicijų pritraukimą, remti Verslo subjektus taip prisidedant prie nedarbo mažinimo bei užimtumo didinimo Zarasų rajone
Lėšų, skiriamų kvietimui teikti  paraiškas, sumaKvietimui iš viso skiriama iki 60 000,00 Eur rajono Savivaldybės biudžeto lėšų
Lėšos pagal tvarkos aprašą yra skiriamos smulkiojo verslo subjektuiVerslo subjektai kalendoriniais metais gali teikti paraiškas projektų finansavimui dėl ne daugiau kaip 2 (dviejų) finansinės paramos rūšių (papildomai gali būti finansuojama 8 punkte nurodyta paramos rūšis):1. Nekilnojamojo turto ir privačios žemės nuomos Zarasų rajono savivaldybėje išlaidų kompensavimas – iki 80 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 2400 Eur pirmais įmonės veiklos metais ir ne daugiau kaip 1200 Eur antrais įmonės veiklos metais.2. Teritorijų planavimo dokumentų ir/ar techninių projektų, susijusių su verslo plėtra, parengimo išlaidų kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 4000 Eur.3. Įrangos, baldų ar kitų prekių įsigijimo išlaidų, steigiant arba plečiant veiklą, kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 5000 Eur.4. IT sprendimo prekėms ar paslaugoms parduoti išlaidų kompensavimas – iki 80 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 2000 Eur.5. Dalyvavimo respublikinėse ir tarptautinėse parodose, kuriose pristatoma gaminama produkcija ar teikiamos paslaugos – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 1000 Eur.6. Europos Sąjungos ir kitų fondų bei programų finansuojamų priemonių įgyvendinimo privalomojo nuosavo įnašo kompensavimas – ne daugiau kaip 2000 Eur privalomojo nuosavo įnašo, nurodyto projekto finansavimo sutartyje, bet ne daugiau nei būtinas privalomasis įnašas.7. Gamyklos ir produktų sertifikavimo išlaidų kompensavimas – iki 50 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 5000 Eur.8. Projekto viešinimo išlaidos – iki 80 proc. patirtų išlaidų, bet ne daugiau kaip 150 Eur.
Galimi pareiškėjaiSmulkiojo verslo subjektai (toliau – Verslo subjektai) – labai mažos ar mažos įmonės, atitinkančios Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros įstatymo 3 straipsnyje nustatytas sąlygas, ar verslininkai, atitinkantys šio įstatymo 4 straipsnyje nustatytas sąlygas.Finansinė parama teikiama smulkiojo verslo subjektams, vykdantiems ekonominę veiklą ir (arba) plėtojantiems verslą Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje (toliau – rajono Savivaldybė), kuriuose dirba ne mažiau kaip 60 proc. registruotų Zarasų rajono gyventojų. Registruotų Zarasų rajono gyventojų proc. skaičiuojamas nuo bendro įmonės darbuotojų skaičiaus, jei Zarasų rajono teritorijoje veikia įmonės padalinys (filialas) – nuo bendro darbuotojų skaičiaus padalinyje (filiale), esančio Zarasų rajono teritorijoje.
Paraiškų pateikimo būdas ir tvarkaUžpildytos projektų paraiškos ir papildomi dokumentai teikiami bei registruojami rajono Savivaldybės administracijoje arba siunčiami elektroniniu paštu svvprojektai@zarasai.lt.Elektroninio pašto adresu svvprojektai@zarasai.lt  siunčiama projekto paraiška ir kartu teikiami pareiškėjo pridedami privalomi pateikti dokumentai, turi būti pasirašyti kvalifikuotu  elektroniniu parašu (elektroninis parašas − duomenys, kurie įterpiami, prijungiami ar logiškai susiejami su kitais duomenimis pastarųjų autentiškumui patvirtinti ir (ar) pasirašančiam asmeniui identifikuoti).Teikiant popierinę projekto paraišką ar siunčiant paraišką paštu, pasirašyti originalūs dokumentai ir parašu patvirtintos teikiamos dokumentų kopijos, turi būti pateikti šiuo adresu: Sėlių a. 22, ZarasaiAnt užklijuoto voko turi būti nurodyta:Gavėjas: INVESTICIJŲ IR PLĖTROS SKYRIUS. TEIKIAMA PARAIŠKA SMULKIOJO VERSLO  KONKURSUI. NEATPLĖŠTI IKI KONKURSO PABAIGOS.Ant voko nurodyta išsiuntimo (priėmimo – kai paraiška pateikiama priimamajame) data turi būti ne vėlesnė kaip paskutinė konkurso paraiškų teikimo diena.
Paraiškų teikimo terminasNuo 2024 m. kovo 12 d. iki 2024 m. balandžio 10 d. 24.00 val.(t. y. 30 kalendorinių dienų nuo paskelbimo (įskaitant paskelbimo dieną). Vėliau pateiktos paraiškos nevertinamos.
Kita informacijaKontaktiniai asmenys:Joana Širvinskaitė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė.Tel. (8 385) 37191.El. paštas joana.sirvinskaite@zarasai.lt221 kabinetas.Ramunė Šileikienė, Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja.Tel. (8 385) 37144, mob. tel. (8 616) 36703.El. paštas ramune.sileikiene@zarasai.lt208 kabinetas.

Dokumentai pareiškėjams:

Zarasų rajono savivaldybės smulkiojo verslo rėmimo programos lėšų naudojimo tvarkos aprašasTvarkos aprašas
Paraiškos formaParaiškos forma
 Kiti aktualūs dokumentaiParaiškos administracinės atitikties ir tinkamumo finansuoti vertinimo anketos forma 
Projekto paraiškos kokybės vertinimo anketos forma 
Projektų paraiškų vertinimo suvestinės forma  
Pažymos apie įdarbintus asmenis į naujai įsteigtas darbo vietas forma  
Ataskaitos apie dirbančius asmenis naujai įsteigtose darbo vietose forma  
Biudžeto lėšų naudojimo sutartis  Smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statuso deklaravimo tvarkos aprašas 
Smulkiojo ar vidutinio verslo subjekto statuso deklaracijos forma F1

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite