ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS DARBO RINKA: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS

16
202

2024 m. birželio 12 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijoje įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė, Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo departamento direktorė Audronė Biguzienė, patarėja Virginija Jaruševičiūtė ir Zarasų skyriaus vedėja Virginija Abramavičienė. Susitikimo metu aptarta Zarasų rajono darbo rinkos situacija, Užimtumo didinimo programos įgyvendinimas ir galimybės didinti jos efektyvumą, investicijos į rajoną bei naujų darbo vietų kūrimas.

Užimtumo tarnybos atstovės pateikė situacijos Zarasų rajono darbo rinkoje apžvalgą 2024 m. birželio 1 d. Buvo aptarta registruoto nedarbo lygio statistika, populiariausios laisvos darbo vietos rajone, įsidarbinimo kliūtys bei iššūkiai.

Susitikime taip pat aptartas Užimtumo didinimo programos įgyvendinimas rajone. Šios programos tikslas – didinti ilgalaikių bedarbių ir kitų socialiai pažeidžiamų asmenų užimtumą. Susitikimo dalyvės diskutavo apie galimybes tobulinti programą ir padidinti jos efektyvumą, integruojant dalyvaujančius asmenis į darbo rinką.

Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo departamento direktorė Audronė Biguzienė domėjosi planuojamomis investicijomis Zarasų rajone ir naujų darbo vietų kūrimo galimybėmis. Zarasų rajono savivaldybės merė informavo apie planuojamas investicijas į rajoną, tokias kaip greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“ įsikūrimas, sveikatingumo ir laisvalaikio centro statybos ir kt. Šios investicijos turėtų sukurti Zarasų rajone nemažai naujų darbo vietų.

Be to, buvo aptartos galimybės Zarasų rajono gyventojams įsidarbinti į laisvas darbo vietas Visagino savivaldybėje veikiančiose pramonės įmonėse.

Susitikimas Zarasų rajono savivaldybėje leido aptarti svarbius darbo rinkos klausimus ir numatyti bendradarbiavimo gaires siekiant didinti užimtumą ir gerinti Zarasų rajono gyventojų gyvenimo kokybę.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Užimtumo tarnybos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

16 KOMENTARAI

 1. Jus konkrečiai kažką darykit o ne tuščiai liežuviais malkit kad žmonėms darbo vietos atsirastų . Merė , kur žadėtas traškučių fabrikas??? Melagių šaika.

 2. Užimtumo tarnyba su bedarbiais susisitikimus turėtų organizuoti ir teikti jiems darbo pasiūlymus, o ne su ponia mere, kuri ne tik pati šiltai įsitaisė valdiškame krėsle, bet ir kaip kokia darbo birža darbu aprūpino ir savo vyrą, kitus šeimos narius ir gimines, buvusius pavaldinius, kolegas, draugus ir draugų draugus. Panašu, kad pati merė pirmaisiais savo kadencijos metais Zarasuose įdarbino daugiau žmonių, nei visa gremėzdiška ir neveiksminga Užimtumo tarnyba.

 3. Taip norėtųsi atsidaryti kokį nors puslapį kur būtų tikrai aktuali ir gera informacija gyventojams, bet ne…….. Kaip straipsnis, taip merė su savo ,,kerinčia,, šypsena. Tikrai tos dirbtinės šypsenos labai kvailai atrodo.

 4. Paprastai ir prie vaišių stalo vyksta bendravimas, tik jokios naudos ,,naujoms galimybėms,, tai neduoda. Geriau jau miesto valdžia daugiau gerintų miesto ir rajono aplinka ir gerbūviu, o neužsiimtu nereikalingu piaru.

 5. Atkreipkite dėmesį. straipsnyje dominuoja žodžiai aptarė, aptartos galimybės ir pan. Tačiau niekada nepateikiama jokių rezultatų. Ką Guobienė visus ketverius metus ir aptarinės situaciją, fotografuosis ir nieko neveiks. Ar ne dėl jos ambicijų sužlugdyta gerai dirbusi UAB Zarasų komunalininkas?. Tegul aptaria kaip atgaivinti situaciją ir išgelbėja situaciją. Tačiau netikėkite , jos darbas nukreiptas tik žlugdyti ir daugiau nieko. Miestas pasidaręs kaip Afrikos lygio. Nesutvarkytas, gėda svečią atvežti į Zarasus…

   • Pasižiūrėkite į sėlių aikštės nuotraukas.pikžolės bijojau.ką jūs galvojate.kad žmonės akli
    .bardakas tikras tapo zarasuose.tirmante buvau
    Ten kelis kartus tvarkingiau. O kažkada buvo…

 6. Komentaras Pastabai. Skaitant Jūsų komentarus, savaime kyla senas anekdotas – šlapinasi žmogeliui ant galvos,o jis tvirtina, kad šiltas lietus lija. Taip ir Jūs. Gyventojai ne akli ir rašo tai ką mato, o Jūs rašote, kad ,,pyktis, asmeniškumai neturi viršyti sveiko proto,,. Ko gero nesmagu matyti, kad tik Jūs vienas nieko nematot, bet smagu matyti, kad nors vienam zarasiškiui VISKAS GERAI.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite