ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS JAUNIMO REIKALŲ TARYBOS NARIAI – NACIONALINIUOSE MOKYMUOSE

0
86

Lapkričio 23–24 dienomis įvyko reikšmingi mokymai – pirmieji Nacionaliniai savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (toliau – SJRT) mokymai Vilniuje. Šią iniciatyvą organizavo Jaunimo reikalų agentūra su tikslu stiprinti jaunimo įsitraukimą į savivaldybių veiklą.

Mokymų dalyviai turėjo galimybę gilinti savo supratimą apie SJRT veiklos principus bei Lietuvos jaunimo politikos kontekstą. Dalijimasis savivaldybių patirtimis buvo svarbus akcentas, siekiant skatinti tarpusavio supratimą ir geriausios praktikos perdavimą.

Vienas iš mokymų tikslų buvo skatinti SJRT bendradarbiavimą ne tik savivaldybių lygmeniu, bet ir regioniniu bei nacionaliniu. Šis akcentas yra esminis, siekiant sukurti veiksmingą jaunimo politikos modelį visoje šalyje.

Dviejų dienų mokymų metu dalyviai turėjo galimybę išgirsti įvairius pranešimus, aktyviai diskutuoti bei kurti strategijas, kaip geriau įtraukti jaunimą į savivaldybių sprendimų priėmimo procesą. Šie mokymai atvėrė naujas galimybes ir paskatino jaunimą būti aktyviu dalyviu savivaldybių veikloje, prisidedant prie šalies visuomenės gerovės.

Dalyvavau šiuose mokymuose kartu su SJRT pirmininku Vytautu Eidėjumi, kuris taip pat, kaip ir aš, atvyko su idėjomis ir entuziazmu. Po mokymų kartu su kitais Zarasų rajono SJRT nariais sieksime kuo greičiau įgyvendinti naujas idėjas savo Savivaldybėje.

Ačiū Jaunimo reikalų agentūrai už puikius mokymus! Jie ne tik suteikė vertingų žinių apie jaunimo politiką, bet ir įkvėpė aktyviai dalyvauti vietos savivaldoje. Tai buvo įkvepiančios dienos, kuriomis džiaugiuosi prisidėjusi prie jaunimo politikos stiprinimo Lietuvoje.

Zarasų rajono SJRT pirmininko pavaduotoja Vera Plotnikova

Nuotraukos Zarasų rajono SJRT pirmininko Vytauto Eidėjaus

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite