ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS 2021 METŲ PRIEMONĖS ĮVYKDYTOS

0
25
min news zrs 362 atsisiųsti

Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2022 m. kovo 4 d. sprendimu Nr. T-17 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių vykdymo 2021 metų ataskaitos patvirtinimo“ buvo patvirtinta Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių vykdymo 2021 metų ataskaita.

Kasmet Zarasų rajono savivaldybės biudžete yra numatomos lėšos, skirtos visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos (toliau – programa) priemonėms įgyvendinti. 2021 metais buvo vykdomos visuomenės sveikatos stiprinimo veiklos: bendrųjų gebėjimų didinimo ir sveikatos edukacijos mokymai, kuriuose dalyvavo 30 dalyvių, organizuojamos stovyklos vaikams su negalia ir jų šeimų nariams (dalyvavo 45 asmenys), organizuojamos mankštos (56 užsiėmimai, 85 dalyviai), sporto užsiėmimai (22 užsiėmimai, 35 dalyviai) buvo organizuojamos paskaitos apie aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą (8 paskaitos, 50 dalyvių), vykdomas vandens maudyklų monitoringas (buvo tiriama 11 maudyklų, mėginiai imami du kartus per savaitę birželio–rugsėjo mėnesiais), Zarasų „Lakštingalos“ mokykla įsigijo 4 smėlio dėžes ugdytinių užsiėmimams, 27 vaikams atliktas dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, siekiant juos apsaugoti nuo ėduonies, įsigyta 60 vienetų greito tyrimo priemonių, skirtų nustatyti psichiką veikiančių medžiagų vartojimą, organizuota sveikos mitybos ir aktyvaus vasaros poilsio stovykla (dalyvavo 20 dalyvių). 2021 m. programai buvo skirta ir panaudota 15,2 tūkst. eurų savivaldybės biudžeto lėšų.

Zarasų rajono savivaldybės administracija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite