ZARASŲ RAJONO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ VADOVAI DALINASI GERĄJA PATIRTIMI

0
124

Spalio 18 dieną Zarasų rajono savivaldybės švietimo skyriaus specialistai ir įstaigų vadovai lankėsi Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje. Čia juos pasitiko direktorė Rasa Juškėnienė, aprodė mokyklos patalpas, vienas jau gražiai suremontuotas – t. y. naujai įrengtas rūbines, šokėjų koridorių, holą, kitas dar laukiančias geresnių laikų – t. y. buvusią vaikų globos namų virtuvės patalpą, kurioje norima įrengti daugiafunkcinę meno edukacijos erdvę.

Mokyklos direktorė ir pavaduotoja ugdymui pasidalino sėkmės istorijomis – kaip sekėsi pakeisti mokyklos vardą, atnaujinti vizualinį identitetą ir stiprinti komunikaciją, rengti meistriškumo dienas ir vasaros stovyklas. Mokytoja Petronė Sekonienė papasakojo apie patyčių prevencijos projektą mokykloje, sėkmingai įdiegtas priemones, piešinių konkursą, padėjusį atkreipti dėmesį, iškelti problemą, inicijuoti diskusijas tarp mokinių ir mokytojų. Mokyklos vadovės taip pat dalinosi patirtimi apie tai, kaip kolektyvo „susvajotos“ konkrečios vizijos turi potencialą virsti realybe. Vienas iš pavyzdžių – prieš du metus mokytojai, seminaro metu, kūrė ateities meno mokyklos viziją, tarp kitų dalykų, tuomet visi pasvajojo apie aplinkos sutvarkymą – ir štai kaip tik dabar kieme vyksta „Meno sodo“ įrengimo darbai. Šis projektas įgyvendinamas Zarasų rajono savivaldybės dalyvaujamojo biudžeto konkurso dėka, į kurį įsitraukė visa meno mokyklos bendruomenė – kūrė, planavo, balsavo.

„Svarbu gerai sutarti, žinoti, ko konkrečiai norime, o, atsiradus galimybėms, ryžtingai veikti. “ – dalinosi Rasa Juškėnienė, sėkmingai vadovaudama mokyklai. Džiaugiamės buvusios meno mokyklos direktorės, šiuo metu švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos, Sigitos Keršienės palaikymu, stiprinant švietimo įstaigų veiklas.

Mokyklų vadovai, kaip ir kiekvieną savaitę, aptarė aktualiausius klausimus, sutarė, kurioje rajono įstaigoje susitiks kitą kartą, pasidžiaugė šiais švietimo skyriaus vadovės inicijuotais gyvais vadovų susitikimais – proga pasidalinti gerąja patirtimi, aptarti problemas, susitarti dėl bendrų projektų.

Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite