ZARASŲ SENIŪNIJOJE PRADĖTI VIETINĖS REIKŠMĖS KELIŲ SU ŽVYRO DANGA DULKĖTUMO MAŽINIMO DARBAI

5
69

Zarasų seniūnijos seniūnė Aurelija Vaitonienė informuoja, kad nuo vakar, birželio 4 dienos, pradėti Zarasų rajono vietinės reikšmės kelių (gatvių) su žvyro danga dulkėtumo mažinimo darbai. Iš viso kalcio chlorido tirpalu bus palaistyta 7 km kelių.

Bus laistomos šios žvyro dangos kelių atkarpos:

 • Juozo Gruodžio, Taikos, P. Širvio, Turmanto, Valstiečių, K. Donelaičio skg., E. Pliaterytės skg. atkarpos Zarasų mieste.
 • Ditkūnų k. – Pakrantės, Pušyno, Saulės, Pienių g.
 • Štadvilių k. – Miško g., Pievų g., Šilo g.
 • Šaulių k. – Vilties g.
 • Sasnaukos k. , Rūsteikių k., Kopūstinės k., Laukesos k. atskiros atkarpos prie gyvenamųjų namų.
 • Magučių k. – Saulėtekio, Slėnio, Žalgirio, Šilo g. atkarpos.
 • Raistiniškių k. – Beržų g.
 • Degučių k. – V. Kudirkos ir Zarasų g. atkarpos.

Šis kelių laistymas kalcio chlorido tirpalu sumažina kelių dulkėjimą, kai juo važiuoja transporto priemonės, ir tokiu būdu apsaugo šalia tokių kelių gyvenančių gyventojų kiemus ir namus nuo didelio dulkių kiekio. Tikimasi, kad šis laistymas apsaugos nuo dulkėjimo viso vasaros sezono metu, tačiau efektyvumo trukmė priklauso tiek nuo automobilių srauto, tiek nuo oro sąlygų.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

5 KOMENTARAI

 1. Jeigu dar Lietuvoje niekas nežino kaip ,,išplauti,, pinigus, tai Zarasų valdžios sprendimai turėtų būti užkrečiami. Labai jau keistai atrodo, kai šią savaitę važiavo traktoriukas su šepečiais ir ,,šlavė,, šaligatvius. Nuo ko? Net žolė dar nebuvo nupjauta. Tai kiek tai kainuos pinigėlių mokesčių mokėtojams? Tik paploti reikia mūsų valdžiai už tokį išradingumą. Kaip matom, kaip tarė p. Guobys, taip ir padarė – laisto kelius. Čia ale rūpestis žmonėmis? O tu Dieve.

  • Dulka- blogai,laisto – blogai. Kada bus žmonėms gerai??? Praeitas kadencijas buvo visiems gerai, nes buvę valdantieji darė taip,kaip jiems patiems buvo gerai.

 2. Girdėjau gėlėms skirta 110 tūkstančių, geresnio būdo plauti pinigus nėra. Už tokius pinigus galima nupirkti du puikius autobusus ir atkurti maršrutą Zarasai- Klaipėda. Bet iš autobusų pirkimo pinigų nepaplausi, o gėlytės, jos gali būt pavogtos, išdžiuvę, sušalę ir taip toliau ir panašiai. Ir apskritai, kas jas skaičiuos. Geriau kelius taisytų, o n juos laistytų.

 3. Nu tai jeigu jau net toks visuomenininkas iš Obelių Stumbrys, save be pagrindo pozicionuojantis kaip zarasiškį, savo socialiniame tinkle visus patikino, kad tas cheminis kelių palaistymas yr labai gerai, tai valio. Turėsiu kuo savo bačkas pripildyti.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite