Rugsėjo 28 d. sustojo Algirdo Buičenkos širdis.
Visą gyvenimą Algirdas buvo susiejęs su sportu. Dirbo fizinio ugdymo mokytoju, vėliau šaškių treneriu. Buvo labai mėgstamas tiek savo auklėtinių, tiek kolegų. Niekada neatsisakydavo padėti organizuojant ir vedant sportinius renginius, varžybas. Algirdas spinduliavo šypsena, gera nuotaika degė aistra fiziniam aktyvumui. Sporto centre ugdė jaunuosius šaškininkus, pats Zarasų krašto garbę gynė respublikinėse ir tarptautinėse šaškių varžybose.
Algirdo šviesus paveikslas, dvasios stiprybė, atsakingumas, nepaprastas darbštumas, vidinė energija – išliks auklėtinių, kolegų, visų jį pažinojusių širdyse.
Zarasų sporto centro bendruomenė
*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą. Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai. www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.