ZARASŲ TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS VYKDĖ PROJEKTĄ „MOKYMOSI TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETE VEIKLŲ PLĖTRA IR TOBULINIMAS“

0
94

Nevyriausybinė organizacija Zarasų trečiojo amžiaus universitetas veiklą vykdo devintus metus. Jis yra atviras visiems vyresnio amžiaus rajono žmonėms norintiems dalyvauti mokymosi, pažinimo ir bendrystės veiklose, paskaitose, praktiniuose užsiėmimuose, edukacinėse išvykose.

Zarasų trečiojo amžiaus universitetas (TAU) vykdė projektą „Mokymosi trečiojo amžiaus universitete veiklų plėtra ir tobulinimas“ pagal Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Verslo ir investicijų programos (Nr.13)  priemonę Nr.04.04.02 „Teikti finansinę paramą nevyriausybinių, bendruomeninių organizacijų vykdomiems projektams“. Trečiojo amžiaus universitetas jau prieš pusantrų metų buvo pradėjęs vykdyti priemonę „Gyvename – mokomės, mokomės – gyvename“, buvo nufotografuota 50 TAU klausytojų ir išklausytos jų mintys apie mokymąsi. Įgyvendinus projektą parengti klausytojų portretai kurie bus eksponuojami parodose. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dalyvauja mokymuose, įvairiose edukacinėse išvykose. Projekto lėšomis dalinai finansuotos portretų parengimo, transporto išlaidos ir veiklos viešinimas. Savivaldybės skirtos projekto lėšos yra 1000 Eur, nuosavos lėšos – 571,42 Eur. Zarasų TAU taip pat dalyvavo Neformalaus suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi projekte „Mokymasis trečiojo amžiaus universitete „Savęs ir aplinkos pažinimo“ fakultete, pagal Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Švietimo (formalaus ir neformalaus) programą (kodas 03, priemonė 01.03.01) ir gavo 1000 Eur finansavimą. Projekto lėšos buvo skirtos mokymų vykdymui, bendradarbiavimo su kitų savivaldybių TAU, Nacionaline trečiojo amžiaus universitetų asociacija ir kitomis organizacijomis, plėtojimui.

Zarasų trečiojo amžiaus universiteto klausytojai dėkingi Zarasų rajono savivaldybei už paramą vykdant veiklas.

Zarasų trečiojo amžiaus universiteto informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite