ZARASUOSE ĮVYKO LIETUVOS MOKINIŲ MUZIKOS OLIMPIADOS RAJONINIS ETAPAS

0
31
1

„Daina darbą lengvina, širdį atgaivina“ – byloja liaudies išmintis.

Gal todėl, nebijodami sunkumų ir slidžių kelių, rinkosi dalyviai į Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninį etapą, kuris vyko Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje.

Muzikos olimpiados tikslas yra plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą, aktyvinti muzikos mokytojų darbą, puoselėti pilietiškumą, tautiškumą, lietuvišką kultūrą.

Džiugu, kad šiame etape pasiryžo dalyvauti Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijų mokiniai.

 
Olimpiados dalyviai atliko muzikinių žinių patikrinimo, muzikos rašto skaitymo iš lapo užduotis, dainavo savo nuožiūra pasirinktą dainą ir pristatė savos kūrybos originalias kompozicijas.

 
Vertinimo komisijai (mokytojai: Jūratė Stacevičiūtė, Eglė Kuzmienė, Diana Svarčinskaitė, Gražvydas Gasparavičius) teko sunkiausia užduotis – įvertinti mokinius ir išrinkti prizinių vietų laimėtojus.

 
Olimpiados laimėtojais 5-8 klasių grupėje tapo:

I vieta – Kiril Timofejev, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.

9-12 klasių grupėje:

I vieta – Emilija Venediktovaitė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.
II vieta – Aivita Malažinskaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Eglė Kuzmienė.
III vieta – Donatas Lingė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Eglė Kuzmienė.

 
Visi dalyviai gavo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos padėkos raštus.

Dėkojame šauniems muzikantams ir jų pagalbininkams už puikų pasirodymą, meilę muzikai, ryžtą dalyvauti konkursuose. Dėkojame ruošusiems ir vertinusiems mokytojams už nenuilstantį darbą, geranoriškumą ir visų iššūkių išsprendimą.

Daugiau muzikos ir kūrybinio polėkio kiekvieno mūsų gyvenime, būkime sveiki!

O pirmųjų vietų laimėtojams Kiril ir Emilijai linkime kuo geriausios sėkmės respublikiniame etape!


Gintarė Laurikėnienė, Zarasų švietimo pagalbos tarnyba
Nuotraukos autorės

2

3

4

5

6

7

8

9

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite