ZARASUOSE ĮŽIEBTA KALĖDŲ EGLĖ

8
205
Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro nuotrauka

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

8 KOMENTARAI

 1. Puikūs įspūdžiai po Kalėdų eglės įžiebimo šventės Zarasuose. Eglė graži kaip niekad. Publika linksma. Mielas Merės sveikinimas. Linksmas koncertas. Puikus oras.

 2. Šventės galiausiai prabėgs, bet apie visus gimnaziją lankiusius mokinius globojusią eglę mums dar ilgai primins liūdintis jos kelmas ir kažkur giliai po jo šaknimis vienos pirmųjų gimnazijos laidų užkasta laiko kapsulė su mokinių rašytais palinkėjimais ateities kartoms. Būkime atlaidūs savivaldybės atsakingiems valdininkams, gamtos niokotojams, nes jie nežinojo ką daro.

 3. Niekas neginčija, kad eglė graži,bet….Kaip sakoma – apvilkite gražiai beždžionę ir ji atrodys kaip princesė. Ne apie tai kalba. Lygiai tokį patį rezultatą būtume gavę ir papuošią miško eglutę. O dėl to, kad ,,Eglė graži kaip niekad,, galime ir pasiginčyti. Gerai nepamenu, bet pernai ar užpernai Zarasų eglė buvo pripažinta gražiausia iš mažesnių Lietuvos miestų. Žmonės jaudinasi dėl vandalizmo nupjaunant eglę, kuri daug kam buvo labai brangi. Ir ne dabartiniam ,,Ąžuolo,, gimnazijos direktoriui,o juo labiau merei reikėjo nupjauti eglę. Jie jos tikrai nesodino. O pjauti dėl to, kad krenta spygliai….. Na atleiskit.

 4. Jeigu gimnazijos direktorius būtų zarasiškis, tikrai mūru stotų už tą eglę. O dabar direktorius salakonas, be fotografijos meno jam daugiau niekas neįdomu, tikriausiai jau ir nukirstos eglės kelmą kokiam nors plenerui kaip nors įmantriai ir meniškai spėjo nufotografuoti. Žmonės ne akli ir labai gerai mato, kad gimnazija merdėja, net ir prieš šventes be menkiausio papuošimo skendi tamsoje, tapo nematoma ir praktiškai išnyko iš Zarasų miesto bendruomeninio gyvenimo. Na ir pabaigai norėčiau pacituoti vieną labai iškalbingą Zarasų „Ąžuolo” gimnazijos himno ištrauką, o apie gimnazijos direktoriaus įstaigoje vykdomą destrukcinę politiką išvadas pasidarykite patys:
  „Mes trokštam, kad žaliuotų
  galingas medis mūs,
  kad šakos jo užstotų
  nuo paklydimų mus.”

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite