ZARASUOSE PRAŪŽĖ 2024 METŲ VASAROS KURORTINIO SEZONO ATIDARYMAS „NERK Į ZARASUS“

1
117

Paskutinį gegužės savaitgalį, gegužės 24–25 dienomis, Zarasuose praūžė vasaros kurortinio sezono atidarymas „Nerk į Zarasus“ Zaraso ežero Didžiojoje saloje.

Dviejų dienų renginys prasidėjo tarptautiniu poezijos festivaliu „Poezijos pavasaris 2024“ Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Zarasų rajono merė Nijolė Guobienė už ilgametę ir aktyvią veiklą Dusetų literatų klube „Atgaiva“, ištikimybę literatūriniam puslapiui „Virš tylos“ gyvenimo išmintį poezijoje Zarasų rajono savivaldybės Felikso Jakubausko literatūrinės premijos diplomu apdovanojo Eleną Eugeniją Arminienę.

Gegužės 25 d. Zarasų miestas pasitiko visus su įvairiais renginiais: Zarasų krašto muziejaus padalinyje Kraštiečių muziejuje (D. Bukonto g. 1, Zarasai) įvyko Šarūno Saukos ir Nomedos Saukienės galerijos gimtadienio renginys, Zaraso ežero Didžiosios salos paplūdimyje vyko įvairūs sporto renginiai, pramogos vaikams, mugė, pramogos su interaktyvios realybės akiniais, piešimas ant veidukų, edukacijos šeimoms iš šiaudų ir molio, „Vaikų bėgimas”, gatvės šokio meną pristatė Visagino kūrybos ir menų akademijos Gatvės šokių kolektyvas „Energy“ (Neformalaus ugdymo mokytoja Karolina Petrovskaja).

Į vasaros kurortinio sezono oficialų atidarymą Zarasų kultūros centro kolektyvai visus pakvietė būgnų garsais ir linijinių šokių kolektyvo „Jovingė“, šokių studijos „River“, vaikų ir jaunimo šokio grupės „Mėta“ pasirodymais. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė vasaros kurortinio sezono atidarymo proga pasveikino susirinkusius gyventojus ir svečius, sveikinimo kalbą tarė ir į Zarasus atvykę Ballan Mire (Prancūzija) delegacijos atstovai.

Zarasų kultūros centro kolektyvų ir atlikėjų pasirodymai svajingai užbūrė gera nuotaika susirinkusiuosius, o vakaro programos dalyvių – Rytų Aukštaitijos bigbendas atliekamos klasikos kūriniais susiliejo su nuostabia Zarasų gamta. Vakarą tęsė charizmatiška ir energija Augustė Vedrickaitė su grupe bei grupė „Čilinam“. Atlikėjų atliekamos dainos nepaliko abejingais susirinkusius, kurie atlikėjams už koncertą atsidėkojo gausiomis ovacijomis ir aplodismentais. Vakaro kulminaciją tapo įspūdingas lazerio šou pasirodymas.

Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras dėkoja visiems susirinkusiems ir su vasariška nuotaika pradėjusiems vasaros kurortinį sezoną Zarasuose.Taip pat dėkojame renginio partneriams ir visiems prisidėjusiems prie šio renginio organizavimo.

Renginio organizatoriai: Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras, Zarasų rajono savivaldybė.

Renginio partneriai: Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Zarasų sporto centras, Zarasų krašto muziejus, Wake Inn, Viešoji įstaiga Kūno kultūros ir laisvalaikio centras, Robotikos akademija.

Zarasų kultūros centro informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

1 KOMENTARAS

  1. Labai jau skurdi Kultūros centro, o taip pat Zarasų rajono savivaldybės administracijos viešinimo specialistų kalba. Apie visus renginius tik praūžė, šurmuliavo… Reikėtų ir įvairesnių sinonimų parinkti.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite