ZARASUOSE VYKS ZARASŲ MIESTO ŽIRGŲ KONKŪRŲ VARŽYBOS

3
106

Zarasų žirgų sporto asociacija 2024 m. liepos 13 d. kviečia į Zarasų miesto žirgų konkūrų varžybas! Kviečiame sportininkus dalyvauti, o zarasiškius ir miesto svečius ateiti palaikyti dalyvių ir pasigrožėti gražuolių žirgų šuoliais!

PROGRAMA:

12:00 val. varžybų atidarymas.

12:20 val. konkūras Nr. 1 „Žiogų konkūras”, kartelės ant žemės, treneriui leidžiama būti varžybų aikštėje arba vesti žirgą kartu su raiteliu per maršrutą. Varžybų apranga raiteliui neprivaloma, raitelių amžius neribojamas, apdovanojami visi raiteliai.

Starto mokestis – 10 Eur.

12:50 konkūras Nr. 2 „Debiutantų konkūras“. Kryžiukai. Treneriui leidžiama būti aikštėje. Atvira klasė. Laikas ir švara.

Starto mokestis – 10 Eur.

Prizinis fondas: taurės, medaliai, rozetės, rėmėjų įsteigti daiktiniai prizai.

13:30 val. konkūras Nr. 3 „TROTT taurė“, kliūčių aukštis iki 60 cm. Atvira klasė. Laikas ir švara.

Starto mokestis – 15 Eur.

Prizinis fondas: taurės, medaliai, rozetės, rėmėjų įsteigti daiktiniai prizai.

14:40 val. konkūras Nr. 4 ,,Zarasų rajono merės taurė” kliūčių aukštis iki 80 cm. Atvira klasė. Laikas ir švara.

Starto mokestis – 15 Eur.

Prizinis fondas: taurės, medaliai, rozetės, rėmėjų įsteigti daiktiniai prizai. Apdovanojamos trys prizinės vietos. Apdovanojimai vyks po kiekvieno konkūro.

Renginio vieta – Magučių stadionas, Zarasai, 32133, Zarasų r. sav.

Paraiškos teikiamos el. paštu – info@zzsa.lt iki liepos 11 d.

Starto mokesčiai mokami grynaisiais varžybų vietoje.

Varžybų ir apšilimo aikštelių gruntas – žolė.

Renginio organizatorius – Zarasų žirgų sporto asociacija.

Renginio rėmėjai:

Zarasų rajono savivaldybė

Zarasų miesto seniūnija

Žirgų ir raitelių prekių parduotuvė TROTT.LT

UAB EKKO

Petrėnų šeimos ūkis

Zarasų vietos veiklos grupė

____________

Konkūrų pradžios laikas preliminarus. Organizatoriai turi teisę keisti konkūrų laiką pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių.

Organizatoriai neprisiima atsakomybės už patirtą materialinę ar fizinę žalą, nelaimingus atsitikimus ar ligas, su kuriomis susidūrė savininkai, treneriai, raiteliai ar grumai, nepriklausomai nuo to ar tai atsitiko varžybų ar apšilimo aikštėje ar už jų ribų, prieš, per ar po varžybų. Žala žirgams, inventoriui, transportui ar kitam turtui (įskaitant vagystes ir nuostolius) taip pat nėra laikoma organizatorių atsakomybe. Kiekvienas dalyvis, savininkas, treneris ar grumas yra visiškai atsakingas už bet kokią žalą, kurią jis/ji ar jo/jos žirgai ar kita nuosavybė gali sukelti tretiesiems asmenims prieš, per ar po varžybų, varžybų zonoje ar už jos ribų. Rekomenduojame nuo minėtų žalų apsidrausti.

Zarasų žirgų sporto asociacija pradėjo vykdyti projektą „Žirgų sporto tradicijų plėtojimas“

Laimėjus Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų dalinio finansavimo konkurse ir pasirašius sutartį su Zarasų rajono savivaldybės administracija, nuo šių metų gegužės mėnesio Zarasų žirgų sporto asociacija pradėjo vykdyti projektą “Žirgų sporto tradicijų plėtojimas”.

Šio projekto tikslas – vystyti, tęsti ir puoselėti Zarasų miesto konkūrų taurės varžybų tradiciją suburiant žirgų sporto mylėtojus, įtraukiant miesto bendruomenę ir svečius ir garsinti mūsų kraštą.

Projekto uždavinys – suorganizuoti Zarasų miesto žirgų konkūrų varžybas.

Šį projektą iš dalies finansuoja Zarasų rajono savivaldybės administracija.

Zarasų žirgų sporto asociacijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

3 KOMENTARAI

  1. Labai jau užleistas ir praktiškai gamtos valion atiduotas tas Magučių stadionas. Iš infrastruktūros – tik aplamdyti ir persikreipę buvusių futbolo vartų rėmai ir daugiau nieko. Kaip tokio lygio renginiui turėtų būti kur tuos žirgus pririšti ar pavedėti į pavėsį pagirdyti, o ir tiems patiems žiūrovams būtų malonu renginio metu kur nors prisėsti. Kodėl Zarasų savivaldybės valdininkai nenori atgaivinti Magučių stadiono ir šią vietą nors minimaliai padaryti panašią į stadioną? Čia Zarasų žaliasis kursas toks paversti stadioną pieva ar laukyme?

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite