ŽVEJOJATE, GAMINATE, TURISTAUJATE, ORGANIZUOJATE ŽUVIES PATIEKALŲ DEGUSTACIJAS?

0
23
20230704 151000K

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė (ŽRVVG) šiuo metu rengia naują vietos plėtros strategiją iki 2027 m. Susitikimuose su Antalieptės, Imbrado, Antazavės, Degučių seniūnijų bei Visagino ir Zarasų miestų gyventojais dalyvavęs šios asociacijos pirmininkas, strategijos rengimo vadovas Arvydas Veikšra, pasidžiaugė šiuo finansavimo laikotarpiu jau įgyvendintais vietos projektais ir pristatė pagrindinius rengiamos naujos žuvininkystės vietos plėtros strategijos (ŽVPS) prioritetus bei galimas finansavimo priemones.

Rengiamos strategijos išskirtinumas, lyginant su kaimo plėtros strategija, yra tai, kad ji apims visą abiejų savivaldybių teritoriją, įskaitant Zarasų ir Visagino miestus, todėl projektai gali būti įgyvendinami ir kaime, ir mieste. Strategijai įgyvendinti pagal LR Žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintą metodiką planuojama skirti 640 tūkst. eurų.

„Jei planuojate kurti ir tobulinti infrastruktūrą, pritaikytą žvejybai, akvakultūrai ir rekreaciniam turizmui, vystyti ekologinį turizmą, atgaivinant etnografinės žvejybos tradicijas ir amatus, diegti naujas meškeriojimo, kaip aktyvaus poilsio, formas ir būdus, planuojate gaminti ar rengti žuvies patiekalų degustacijas, organizuoti žvejų stovyklas ar mokomuosius renginius – tai tinkamos sritys Jūsų projektų daliniam finansavimui“, – sakė asociacijos pirmininkas.

Dalyvavimas strategijos rengimo procese labai svarbus ir reikšmingas. Prašytume skirti kelias minutes laiko ir atsakyti į anketos klausimus (ANKETA), nes tai padėtų strategijoje numatyti tinkamas ŽRVVG teritorijos plėtros kryptis ir priemones vietos projektams kofinansuoti.

Strategijos rengėjai ir toliau planuoja lankytis seniūnijose, betarpiškai susitikti su gyventojais, verslo atstovais, o turinčius idėjų, planų, klausimų dėl projektų įgyvendinimo, kviečiame drąsiai kreiptis telefonu +370 687 58562 arba el. p. zarasuzuvis@gmail.com. Mes padėsime įgyvendinti Jūsų planus!

Arvydas VEIKŠRA

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos

grupės pirmininkas

20230614 152044K

20230622 150913

K460147188109984

received 583964693886318

DJI 20220618 155123 1359 2

LT Co fundedbytheEU RGB POS

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite