MOKOSI CIVILINĖS SAUGOS

0
44
1a

Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriumi daug dėmesio skiria rajono ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojų, atsakingų už ekstremaliųjų situacijų valdymą, mokymui. Civilinės saugos mokymas – tai veikla, kuria siekiama asmenims suteikti reikiamų civilinės saugos žinių ir gebėjimų, gilinti civilinės saugos sistemos subjektų profesines žinias, tobulinti įgūdžius ir gebėjimus pasirengti ir veiksmingai organizuoti ekstremaliųjų situacijų valdymą.

Rajono Savivaldybės Didžiojoje salėje šiandien įvyko rajono ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojų, atsakingų už ekstremaliųjų situacijų valdymą, mokymai. Paskaitas šiuose mokymuose skaitė Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriaus vedėjas Virgilijus Smailys, vyresnysis specialistas Arvydas Šapalas.

Šiuose mokymuose dalyvavo Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokytojas Algirdas Buičenka, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos ūkvedys Algimantas Juršys, UAB „Akadas“ direktoriaus pavaduotojas Ignas Komka, Turmanto pagrindinės mokyklos direktorė Nina Damackienė, UAB „Zarasų vandenys“ elektros ūkio inžinierius Dalius Žiliukas, AB „Panevėžio energija“ Zarasų šilumos tinklų viršininko pavaduotoja Alė Lamanauskienė ir kiti.

Reikalavimas mokytis šių ir kitų kategorijų darbuotojams numatytas Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

Dar sykį primename, kad už civilinės saugos reikalavimų nevykdymą arba pažeidimą numatyta atsakomybė Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 526 straipsnyje.

Petras IVANOVAS
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
civilinės saugos vyriausiasis specialistas

2

3

4

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite