Festivalis jaunimui

DAR KARTĄ APIE NAMŲ RENOVACIJĄ ZARASUOSE

100 7664Apie prie renovuojamųjų namų netvarką Zarasuose jau rašėme. Aplink voliojasi statybinės medžiagas, jų nuolaužos, plytgalių ir cemento gabalai. Tai teršia mūsų miestą, daro žalą aplinkai. Tik neteko girdėti, kad už tai būtų kas nors nubaustas. Darbo kultūra tai ne tik saugoma aplinka. Darbo kultūra vaizdžiai byloja apie žmogaus sugebėjimus, profesionalumą, meilę darbų, pagarbą žmonėms. Nuo darbo kultūros žymiai dalimi priklausys ir darbų kokybė. Nelauk geros kokybės iš apsileidusio ir tinginio. Čia jau aksioma.

O štai Šiaulių g. namo Nr. 5 renovuotojai demonstruoja nepagarba gyventojams. Štai kokius langus jie įrenginėja renovuojame name. Žodžiu, langai tokie „švarus“, kad jais nei pačiam džiaugtis, nei kitam pasigirti. Žodžiu, jie vaizdžiai „giria“ ir statybininkus ir jų vadovus.


Jonas Alekna
Nuotraukoje: štai kokie langai renovuojamame name adresu: Šaulių g. 5, Zarasuose.

100 7664

100 7674


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Komentuoti


Komentarai  
+12 # kur tarybos nariai 2018-09-11 20:59
apie renovacijos blogybes dabar šneka visi, nors turėtų būti gėris.Nesupranku, kodėl tuo nesidomi tarybos nariai, nesusitinka su gyventojais, neišklauso jų problemų. Nebalsuosime už tuos, kurie išklausyti mūsų nenori. Nebalsuosime ne mes jiems rūpime...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # jonas 2018-09-11 22:54
nereikia kalbeti nesamoniu kad nebalsuosite papudrins mazgus pazades visokiu nesamoniu ir vel sedes prie lovio .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Valdas 2018-09-12 19:55
Pinigai "įsisavinti". Tarp tų, kurie turi kontroliuot, jau yra buvę pakliuvusių į teisėsaugos akiratį už aferas. kaip nuo žąsų vanduo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # olia 2018-09-13 12:27
nereikia lia lia. kiek vaiksciojom, kalbejom prasem... i akis ziuri ir saipos.. tik pinigus mokek. o broko ir nepasalino.
VYTAUTO 13. BAISU..... PO TO PAREISKE- FIRMA BANKRUTAVO... O BROKAS LIKO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Klausimėlis 2018-09-15 08:36
Ar greitai tai bankrutavusiai bendrovei ir jos vadovui ikiteisminio tyrimo bylą pradės? Lukiškių kamerų gultai jo jau seniai laukia. Ar ne tiesa? Žinau, zarasiškai kantrūs, bet jų kantrybei irgi ateina galas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Zigismundas 2018-09-19 00:04
Zarasų miesto gyventojai, kodėl Jūs nenorite išsikviesti LRT, Specialaus tyrimo laidos, tegul padaro reportažą. Išklauso mūsų mero Nikolajaus Gusevo, administracijos direktoriaus Benjamino Sakalausko, visų gerb. Zarasų būstas direktoriaus Algimanto Cibulskio ARGUMENTŲ į šią situaciją.
Zarasiečiai, eilinei miesto gyventojai, KALČIAUSI esate Jūs ir tik Jūs dėl savo pasivumo. Eikite ne po vieną namą, o eikite keli namai. Tegul valdžia Jums paaiškina, KODĖL stringa kaikurių namų renovacija. O užsakovai žinodami, kad rangovas nepajėgus, vis tiek leidžia jiems dalyvauti. Gal situaciją galėtų pakomentuoti mano asmenine nuomone, Zarasų kraštui nusipelnęs savo darbais, idėjomis ir acakingumu pasižymintis gerbiamas verslininkas Tadeuš Uždel. Nes tokios nesąmonės, kokios vyksta su kaikuriais daugiabučiai, tai jau perpildė daugelio gyventojų kantrybę. Mieli Zarasų gyventojai, - ką išsirinkote, tą ir turite. Zarasų rajono valdžia - kaip lakmuso popierėlis apie jos rinkėjus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Kur papovas 2018-09-19 17:06
Kur jo indėlis, juk jo metais buvo išgrobstytas kooperatyvas , prichvatixuotos pakrantės, nuskurdinti žmonės, čia jo mafijoznikam reikėjo, kad pasakas žmonėms pasakotų, nieko nenutuoktų ir viskas būtų išvogta. Tegul parodo nors savo sugebėjimus. Nusibodo jo kalbos šiikšlės, taip toliau ir panašiai. Pasiklausai jo kalb
ų ir supranti apie zarasų krašto žmonių mentalitetą,baisiau būti neįmanoma.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # kam reikalingas Uzde 2018-09-22 10:00
Susirinkimuose žmonės pasirašydami sutartį, sakė, uždelis mums nereikalingas. Jie jau daug girdėjo apie šį veikėją. Cibulskis tylėjo. Dabar Uždel visur tik ir vadovauja. Pasakykite, kodėl Cibulskis negali be Uždelio? Tegul ir Beta atsako. Nes komentarų rašymas tuoj baigsis, keliaus raštai Prezidentei. Mūsų ir valstybės pinigai ir jų neleisime švaistyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti


Apklausa

Šviežias daržoves:


Savaitės populiariausi

JONINIŲ RENGINIAI ZARASŲ RAJONE
21 Birž 2019 06:00

Joninių renginiai Zarasų rajone
Visus, visus, did [ ... ]

Plačiau
GRASINO NUŽUDYTI
21 Birž 2019 07:06

Utenos apskrities VPK, 2019-06-20 apie 14.00 val., [ ... ]

Plačiau
O TEREIKĖJO PATILDYTI MUZIKĄ
25 Birž 2019 07:48

Kaip informuoja Utenos apskrities VPK, buvo gautas [ ... ]

Plačiau

Naudingos nuorodos

Naujausi skelbimai

100% greitas ir rimtas kreditas
( / Kita)

100% greitas ir rimtas kreditas
06-26-2019

Malkos, briketai
( / Kita)

Malkos, briketai
06-26-2019

Skubiai pirksiu 1 kambario butą
( / Nekilnojamasis turtas)

noimage
06-26-2019

Ieškomi pagalbiniai darbuotojai miško ruošos srityje
( / Darbo skelbimai)

noimage
06-26-2019

A60
( / Kompiuteriai ir ryšio priemonės)

A60
06-26-2019

GREE – oro kondicionieriai
( / Kita)

GREE – oro kondicionieriai
06-26-2019

Please publish modules in offcanvas position.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information