ZARASŲ IR DAUGPILIO RAJONŲ SENJORAI SUSITIKO SVEIKOS GYVENSENOS STOVYKLOJE SMALVOSE

Spausdinti

20211005 094840Spalio 4 – 6 dienomis Smalvų sodyboje Zarasų rajone įvyko sveikos gyvensenos stovykla Zarasų ir Daugpilio rajonų senjorams. Ši stovykla - tai 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto Nr. LLI-541 „Developing deprived territories‘ network in Daugavpils and Zarasai regions by using lifelong learning, cultural and healthy lifestyle‘s activities. Old like new“ dalis.

3 dienų programoje senjorai iš Lietuvos ir Latvijos aktyviai leido laiką, mokėsi įvairių psichologinės sveikatos stiprinimo būdų, mankštinosi, žygiavo su šiaurietiškomis lazdomis ir mėgavosi meno terapija. Per šį trumpą laiką jie turėjo galimybę perimti nemažai žinių iš lektorių ir mokytojų – psichologės, lektorės, personalo valdymo konsultantės Filomenos Žurauskienės, trenerės Indrės Šakalienės, meno terapeutės, menininkės Aušros Mačiulytės ir nuostabiųjų Ignalinos rajono visuomenės sveikatos biuro Zarasuose specialisčių. Vakarais dalyviams buvo pristatytos ir smagios kultūrinės programos, kurių metu Zarasų kultūros centro kapela „Čir vir vyrai“ ir Smalvų mandolinininkai gražiausiomis melodijomis džiugino senjorų širdis.

Džiaugiamės užsimezgusiomis naujomis pažintimis, puikiomis mūsų senjorų nuotaikomis ir optimizmu, noru mokytis ir sveikai bei aktyviai gyventi. Sveikos gyvensenos stovykla kerinčios Zarasų krašto gamtos prieglobstyje – puikiausias oraus ir turiningo senjorų laisvalaikio derinys, kuris kaip ir kiti projekto „Old like new“ renginiai bei veiklos buvo orientuotas į Zarasų rajono bendruomenių aktyvinimą ir sveikatinimą. Projektas jau eina į pabaigą, tačiau dar liko keletas kūrybinių veiklų, kurias organizuosime Degučiuose, Salake ir Smalvose. Kviečiame sekti projekto informaciją ir nepraleisti progos sudalyvauti.

Projekto vadovė Aleksandra Pulokienė

Informacija apie projektą:

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektas Nr. LLI-541 „Developing deprived territories‘ network in Daugavpils and Zarasai regions by using lifelong learning, cultural and healthy lifestyle‘s activities. Old like new“

Projekto trukmė: 2020-08-03 – 2022-02-02 (18 mėnesių)

Visas projekto biudžetas – 230000,00 Eur.

Iš jų – bendrasis Europos regioninės plėtros fondo finansavimas – 195 500,00 Eur.

Daugiau info: www.zkc.lt

www.latlit.eu

www.europa.eu

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

20211005 094840

20211005 132313

20211005 161148

20211005 165119


Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.


Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.


www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos ištrinti rasite čia.

  
EU Cookie Directive Module Information