ARTĖJA MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

0
50
rugs1

Rugsėjo 1-oji – mokslo metų pradžios šventė, kviečianti švietimo bendruomenę dideliems ir kilniems darbams. Tegul šie mokslo metai būna inovatyvių idėjų, pažinimo džiaugsmo ir kūrybiškumo laisvės metai. Tegul kelionėje po mokslo ir žinių pasaulį visus lydi sėkmė, susiklausymas ir pasitikėjimas, ryžtas ir susitelkimas, pareiga ir atsakomybė, vienybė ir darna. Su Mokslo ir žinių diena!

Visus mokinius, tėvelius, senelius kviečiame į naujųjų mokslo metų šventes rajono mokyklose.

Primename, kad pagal dabar galiojančio Darbo kodekso 138 straipsnio 4 dalį kiekvienai motinai (tėveliui), auginantiems vaiką iki 14 metų, kuris mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo ar pagrindinio ugdymo programas, suteikiama ne mažiau kaip pusė darbo dienos laisvo nuo darbo laiko per metus pirmąją mokslo metų dieną, mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį.

Svarbu paminėti, kad ši garantija taikytina tik tiems darbuotojams, kurie neturi teisės į visą papildomą poilsio dieną per mėnesį, t. y. netaikytina darbuotojams, jau turintiems teisę į vadinamąjį mamadienį ar tėvadienį (auginantiems du vaikus iki 12 metų ar auginantiems neįgalų vaiką iki 18 metų). Jiems siūloma rugsėjo 1-ąją pasinaudoti kaip mamadienį ar tėvadienį.

Naujų mokslo metų pradžios šventė rajono ugdymo įstaigose
2017-09-01

Eil. Nr. Ugdymo įstaigos pavadinimas Valanda
1. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija 10.00
2. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija (šventė vyks Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje) 10.00
Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ugdymo skyrius ,,Sartukas“ 11.00
3. Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazija 10.00
4. Zarasų ,,Santarvės“ pradinė mokykla 9.30
5. Salako pagrindinė mokykla 10.30
Salako pagrindinės mokyklos Baibių priešmokyklinio ugdymo grupė (šventė vyks Baibių kaimo bendruomenės centre)

9.00

6. Turmanto pagrindinė mokykla 8.30
7. Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija 10.30
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos Suvieko ugdymo skyrius 9.00
8. Dusetų meno mokykla 13.00
9. Zarasų meno mokykla 13.00
10. Zarasų sporto centras 14.00
11. Zarasų ,,Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyrius 10.30
12. Zarasų žemės ūkio mokykla 10.00

Naujų mokslo metų pradžios šventė Zarasuose prasidės 9.00 val. Šv. Mišiomis Zarasų Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite