ATSAKYMAS Į NEVYKUSĮ PAREIŠKIMĄ

0
11
podolskis

Nemėgstu ir nenoriu veltis į viešus kivirčus, kuriuose politikai vieni kitus kaltina būtais ir nebūtais dalykais, bet šį kartą atsakyti į mano galva visiškai absurdišką pareiškimą, kuriame mane bandoma pavaizduoti kažkokiu „monstru“, kuris stengiasi pakenkti seniūnaičių rinkimams, manau, kad privalau.

Internetinėje erdvėje ir laikraštyje „Zarasų kraštas“ buvo patalpinta švelniai tariant tikrovės neatitinkanti informacija, kurią pasirašė „Zarasų miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimų komisija“. Skamba gal ir gražiai, tik va už žodžių „komisija“ pasislėpę politikieriai Renius Kisielius, Ramūno Keršio pavaduotojas ir senas socialdemokratas Valdas Utka. Taip, apsižodžiavimas tarp manęs su Kisieliumi įvyko, tik jis įvyko ne todėl, kad aš kažką neleistino dariau, o todėl, kad Kisielius mano manymu aklai vykdo R. Keršio ir N. Gusevo nurodymus visiškai nežiūrėdamas į jų teisėtumą. Būnant salėje, kur vyko balsavimas (beje sekančią dieną balsavimas vyko savivaldybės koridoriuje) R. Kisielius man pasakė jog aš turiu iš ten išeiti, bet aš jam paaiškinau, kad seniūnaičių rinkimai yra tiesiog vieša apklausa ir slėpti čia nėra ką, beje kitur seniūnaičiai renkami išvis rankos pakėlimu. Bet štai susireikšminusiam ponui Kisieliui tai nepatiko, nes jam matyt labai jau norėjosi prastumti savo kandidatą, todėl jam ir pasakiau – gal tu nori ten ką nors paklastoti jei taip bijai viešumo? Į tai jis tiesiog nutylėjo.

Aš nesigilinsiu į mūsų apsižodžiavimus, bet noriu pasakyti ponams politikieriams, kad seniūnaičiai renkami tam, kad padėtų seniūnams, o jiems matyt atrodo, kad jie reikalingi tam, kad kenktų ir todėl jie taip pergyvena dėl to, kad jų siūlomi kandidatai nesulaukia visuomenės palaikymo.

Pabaigai noriu pasakyti, kad mano nuomone visas šis puolimas prieš mane yra vykdomas tik iš politinių motyvų, nes aš kaip opozicijos atstovas N. Gusevui, R. Keršiui, R. Kisieliui ir kitiems politikams į akis sakau tai ką jie daro blogai, o kai kuriuos jų darbelius ir viešinu spaudoje. Suprantu ponai valdininkai, kad aš jums nepatinku, tik va savo neapykantos ir noro išsaugoti šiltas kėdes nereikia dangstyti įvairiomis savo interpretacijomis ir komisijos vardu.

Viešinau kur yra švaistomi rajono pinigai, rašiau ir apie tai, kad kartais akivaizdžiai vagiama (beje už vagystes teismas R. Keršį jau nuteisė, tik kolegos politikieriai jo atleisti nenori) ir toliau viešinsiu visus jūsų negerus ir savanaudiškus darbelius, o tokiais skambučiais į policiją manęs tikrai neišgąsdinsite. Aš jau seniai išaugau iš to amžiaus kai bijoma pikto vilko miške.

Geriau pradėkime visi dirbti pasitardami ką reikia daryti ir kaip tai geriau padaryti.

Su pagarba
Zarasų rajono savivaldybės tarybos narys
Rimvydas Podolskis

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite