„BALTŲ VARNŲ“ SKRYDIS

0
140
RBF 2002 1

Visada labai smagu pasidžiaugti mokinių sėkme – esamų ar jau buvusių mūsų gimnazijos ugdytinių pasiekimais, įdomia, prasminga veikla. Sausio 27 d. tam pasitaikė ypatinga proga – Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko puikus išradingumu, kūrybiškumu ir jaunatviška energija sužavėjęs muzikos vakaras – susitikimas su muzikos grupe „Baltos varnos“.

Sesutės Milda ir Teresė Andrijauskaitės kartu su savo draugais muzikantais į klausytojų širdis ir rankas palydėjo muzikos grupės „Baltos varnos“ debiutinę kompaktinę plokštelę „Dar nedaviau tau vardo“. Albumo sutiktuvėse dalyvavo ir jų bičiulė Bjelle (Raminta Naujanytė), su kuria Milda ir Teresė drauge dainuoja grupėje „Bjelle“.

Talpi Zarasų viešosios bibliotekos salė buvo pilnut pilnutėlė – tiek jaunimas, tiek vyresnio amžiaus žmonės džiaugėsi šiuo muzikiniu susitikimu ir nešykštėjo plojimų, o koncertui pasibaigus neskubėjo skirstytis – norėjo įsigyti albumą, gauti autografų, pakalbinti muzikantus ar drauge nusifotografuoti. Ir kaipgi kitaip, juk jaunieji muzikantai dovanojo daug puikios muzikos ir gerą nuotaiką. Išgirdome Bjellės dainų, sesučių Andrijauskaičių ir Bjellės trio ir, žinoma, „Baltų varnų“ debiutinio albumo bei pačių naujausių grupės dainų.

Reikia paminėti, jog grupė „Baltos varnos“ dabar kiek kitokia nei prieš šešerius metus: grupės narė Raminta Razmaitė studijuoja fotografijos meną Londone, tad grupę papildė nauji muzikantai: tai talentingi jaunuoliai Julius Bakanauskas, Šarūnas Dignaitis ir Dainius Žiūra. „Baltos varnos“ atlieka įvairių stilių muziką, daugelis dainų – pačių kūrybos dainuojamoji poezija, taip pat pamėgtas folk‘o stilius. Grupė drąsiai eksperimentuoja, išradingai atskleidžia styginių instrumentų (smuiko, gitaros) skambesio subtilybes. Renginio metu skambėjo ir repo, ir romansų akordai, skirti mokytojams, tėveliams, draugams – tai daugybei žmonių, kurie, kaip teigė sesutės, tikėjo, palaikė, džiaugėsi kartu. Ypač merginos sakėsi esančios dėkingos muzikos mokytojui Gražvydui Gasparavičiui, talkinusiam sukuriant grupę, lydėjusiam jas, gimnazistes, muzikos keliu. Jautriai skambėjo romantiška daina, kurią „Baltos varnos“ atliko drauge su Mildos ir Teresės tėveliu Gintaru Andrijausku.

Sveikinusieji „Baltas varnas“ linkėjo mažorinių akordų muzikantų kasdienybėje ir tokio pat sėkmingo kūrybinio skrydžio kaip iki šiol. Gausybė šypsenų, džiaugsmo ir gėlių tą vakarą buvo skirta jauniesiems muzikantams. O gimnazijos direktoriaus Rimanto Bikulčiaus sesutėms padovanotos jų – dar visai jaunučių gimnazisčių – fotografijos, manau, neleis ir Vilniuje užmiršti, kokios kūrybingos, nuoširdžios jos buvo vaikystėje. Kaip ir muzikos mokytojo Gražvydo padovanoti visų koncertų, kuriuose dalyvavo Milda ir Teresė, įrašai – galbūt iš visų tų prisiminimų ateityje gims ne viena puiki, šviesi „Baltų varnų“ daina.

Gitana Kavaliauskaitė
Nuotraukos Rimanto Bikulčiaus

RBF 2006 1

RBF 2229 1

RBF 2280 1

RBIK7827a

RBIK7933a

RBIK8069a

RBIK8205a

RBIK8282a

RBIK8333a

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite