„CIRKAS“ NEIŠVAŽIUOJA

0
263
seniunaiciu rinkimai

Cirkas, kitaip negaliu pavadinti to kas vyksta su seniūnaičių rinkimais Zarasų mieste. Vieną dieną seniūnaičių rinkimų komisijos pirmininkas Renius Kisielius susipyksta su žmonėmis atėjusiais balsuoti, o vieną jų, kuris bando poną Kisielių subarti dėl netinkamo ir neteisėto elgesio apskundžia visur kur tik įmanoma, kad tik didesnis viršininkas pasirodytų. Kitą gi dieną tas pats Kisielius, tik dabar su savo viršininkais – N. Gusevu ir Keršiu džiaugiasi, kad neįvyko rinkimai didžiausioje iš visų rajone esančių P. Širvio seniūnaitijoje.

Po kelių dienų mūsų valdžia paskelbė pakartotinus rinkimus P. Širvio seniūnaitijoje, praeina laikas kandidatų dokumentų pridavimui ir jau ketvirtadienį –gruodžio 14 d. turi įvykti jų pačių pirma sužlugdyti rinkimai, o vėliau paskelbti pakartotinai. Ir ką gi daro mūsų rajono vadai? O gi pamatę, kad į seniūnaičių rinkimus dokumentus pateikė tik vienas jiems nepatinkantis, bet per pirmus rinkimus, gerai virš 100 gyventojų palaikymo sulaukęs A. Bakanvičius, išsigandę, o gal dėl kokių kitų priežasčių nemotyvuotai ir be paaiškinimų R. Keršio įsakymų rinkimus stabdo. Stabdo neatsižvelgdami į tai, kad galimai pažeidžia įstatymus. Neatsižvelgdami, kad didžiausia rajono seniūnaitija lieka neatstovaujama ten gyvenančių žmonių ir aplamai, bent jau mano nuomone, tiesiog ciniškai ir savanaudiškai žvelgdami į eilinius rajono gyventojus.

Kreipiuosi į „cirkus“ darančius, visus mūsų rajono vadovus. Ponai N. Gusevai, R.Keršį, R. Kisieliau, A. Abramavičiau ir kiti. Jeigu Jūs su Zarasų mikrorajono ir kitais rajono gyventojais taip iš aukšto ir nepagarbiai elgiatės tik dėl to, kad aš Jums nepatinku ir Jūs nenorite manęs matyti P.Širvio seniūnaičiu, jūs ateikite ir man tai pasakykite. Aš jums pažadu, kad neisiu į seniūnaičius ir jūs galėsite pasistatyti ką tik norite, bet tik su sąlyga, kad jūs nekrėsite „cirkų“, kaip kad buvo su kačių nameliais stovėjusiais mikrorajone. Patys ir pasikvietę policijos pareigūnus negąsdinsite geraširdžių žmonių baudomis vien dėl to, kad jie kaip išmano rūpinasi tikrai opia beglobių ir neprižiūrimų kačių problema, o imsitės spręsti ir ne tik kačių problemą, bet ir duobėtų kiemų, automobilių stovėjimo aikštelių trūkumo bei kitas gyventojams, o tai yra JŪSŲ rinkėjams svarbias problemas.

P.S. Beja P.Širvio gatvėje trūksta vaikų žaidimo aikštelės, nes čia gyvena daugiausiai jaunų šeimų. Mano manymu mikrorajone galėtų būti ir kalėdinė eglutė, tegul kiek ir mažesnė nei miesto centre, bet graži ir nešanti džiaugsmą čia gyvenantiems vaikams ir netik.

Kandidatas į P.Širvio seniūnaičius Algimantas Bakanavičius

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite