KVIEČIAME SUSITVARKYTI APLINKĄ

0
13
min news zrs 695 min news zrs 845 info
Šiemet, rugpjūčio 12–15 dienomis minėsime Zarasų miesto 515 gimtadienį. Tomis dienomis į Zarasus suvažiuos daugybė miesto svečių, todėl juos turėtume pasitikti svetingai – gera nuotaika ir tvarkinga aplinka.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pareigūnai miesto ir rajono gyventojams norėtų priminti, kad vadovaudamiesi Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2007 m. liepos 26 d. sprendimu Nr. T-91 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Zarasų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklėmis, tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys, turintys nekilnojamojo turto objektų Zarasų rajone, turi prievolę savarankiškai tvarkyti ir palaikyti švarą jiems priklausančiose teritorijose. Jeigu asmenys neturi galimybių savarankiškai tvarkyti jiems priklausančios teritorijos, jie privalo samdyti fizinį ar juridinį asmenį tai teritorijai tvarkyti. Jiems priklausančiose teritorijose asmenys privalo: rinkti šiukšles, valyti sąnašas, šienauti žaliąsias vejas, tvarkyti želdinius, rudenį sugrėbti arba sušluoti lapus, surinkti nukritusias šakas, genėti ir karpyti savo teritorijose augančius želdinius.
 
Kviečiame visus Zarasų miesto ir rajono gyventojus dar kartą įvertinti tvarką savo sklypuose ir susitvarkyti aplinką artėjant Zarasų miesto gimtadieniui, nors švarą ir tvarką savo gyvenamoje aplinkoje (ir ne tik) reikia palaikyti nuolat. Pareigūnai taip pat informuoja, kad artimiausiu metu yra planuojami švaros ir tvarkos patikrinimai Zarasų miesto bei rajono erdvėse ir primena, kad patikrinimo metu nustačius teritorijos nesutvarkymo faktą, gali būti taikomos nuobaudos, nustatytos Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnyje.
 
Tik visi kartu galime padaryti mūsų miestą ir rajoną tvarkingesnį ir gražesnį, todėl dar kartą visų prašome prisidėti prie bendro miesto ir rajono įvaizdžio kūrimo ir linkime saugios bei gražios vasaros.“
 
Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite