KVIETIMAS DALYVAUTI PARODOJE “ŽIRGAS MENE”

0
371

Dusetose 2024 m. vasario 3 d. numatoma rengti Tradicines respublikines žirgų lenktynes „SARTAI – 2024“. Kultūros centras Dusetų dailės galerija šia proga organizuoja tradicinę septynioliktąją parodą „ŽIRGAS MENE“. Mielai kviečiame dailininkus ir fotografus parodoje eksponuoti savo kūrinius.

PARODOS SĄLYGOS

•Parodai pateikiami žirgo (arklio) tematikos dailės (tapyba, grafika, ekslibrisai, piešiniai, skulptūra, medaliai, keramika, tekstilė) ir fotografijos kūriniai, atlikti įvairia technika ir paruošti eksponavimui.

•Dailės ir fotografijos kūriniai gali būti sukurti ankstesniais metais, bet neeksponuoti mūsų galerijoje anksčiau vykusiose parodose.

•Parodai iš autoriaus atrenkama po 1 – 3 dailės, 1 – 6 fotografijos kūrinius.

•Atsiunčiama: autoriaus vardas, pavardė, kūrinio pavadinimas, sukūrimo data, technika, formatas, kūrinio fotografija tinkama katalogo spausdinimui, autoriaus adresas, elektroninis paštas, telefono numeris.

Kūrinių fotografijas ir informaciją apie parodai pateikiamus meno kūrinius siųsti elektroniniu paštu: dusetuzirgai@gmail.com iki 2024 m. sausio mėn. 2 d. (antradienio).

Atrinkti dailės kūriniai pristatomi arba atsiunčiami iki 2024 m. sausio 15 d. (Adresas: Kultūros centras Dusetų dailės galerija, Vytauto 54, LT-32309, Dusetos, Zarasų rajonas), arba susitariame dėl kūrinių pristatymo su parodos kuratoriumi (tel.: +370 612 33086)

•Parodos atidarymas numatomas 2024 m. vasario mėn. 03 d. (šeštadienį) 16.30 val. Dusetų dailės galerijoje (Vytauto g. 54, Dusetos, Zarasų rajonas).

•Bus išleistas (kaip ir kiekvienais metais) parodos katalogas ir įteiktas per parodos atidarymą arba grąžinant kūrinius.

•Paroda vyks Dusetų dailės galerijoje nuo 2024-02-03 iki 2024-03-15.

•Parodos organizatoriai kūrinius grąžinti įsipareigoja iki 2024-05-31.

Organizatoriai pasilieka teisę panaudoti atsiųstas į parodą dailės kūrinių fotografijas katalogo ŽIRGAS MENE leidimui, informacijai apie parodą spaudoje, internete, nemokant honoraro. Kūrinių atsiuntimas į parodą laikomas autorių sutikimu su šiomis sąlygomis.

Dėkojame, kad sutinkate su mūsų sąlygomis, linkime kūrybinės sėkmės ir laukiame Jūsų kūrinių bei atvykstančių į parodos atidarymą.

Alvydas Stauskas, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos direktorius, parodos kuratorius

Tel.: +370 612 33086, +370 385 56878

www.dusetukultura.lt

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite