MOKOSI CIVILINĖS SAUGOS

0
68
1

Zarasų rajono savivaldybės administracija daug dėmesio skiria rajono ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojų, atsakingų už ekstremaliųjų situacijų valdymą, mokymui. Civilinės saugos mokymas – tai veikla, kuria siekiama asmenims suteikti reikiamų civilinės saugos žinių ir gebėjimų, gilinti civilinės saugos sistemos subjektų profesines žinias, tobulinti įgūdžius ir gebėjimus pasirengti ir veiksmingai organizuoti ekstremaliųjų situacijų valdymą.

Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdyba ir Zarasų švietimo pagalbos tarnyba surengė mokymus rajono formaliojo ir neformaliojo mokymo įstaigų vadovams arba jų įgaliotiems asmenims. Mokyklų vadovams paskaitas skaitė Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriaus vedėjas Virgilijus Smailys, šio skyriaus vyresnysis specialistas Arvydas Šapalas.

Šiemet mokymų bus ir daugiau. Spalio mėnesį mokysime ūkio subjektų, kitų įstaigų darbuotojus, atsakingus už civilinę saugą. O lapkričio mėnesį šių mokymų dalyviai susirinks į tęstinius užsiėmimus, kur mokysis kaip rengti pratybas.

Kai kurių kategorijų darbuotojai privalo baigti mokymus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo centre. Internetinėje svetainėje www.vpgt.lt yra 2017 metų mokymo grafikas. Kiekvienas atsakingas už ekstremaliųjų situacijų likvidavimą darbuotojas turi galimybę asmeniškai užsiregistruoti į kursus ir juose dalyvauti. Gali dėl registravimo kreiptis ir į rajono Savivaldybės administracijos civilinės saugos vyriausiąjį specialistą tel. (8 385) 37177 arba 8 687 58682, el. paštu: sauga@zarasai.lt.


Dar sykį primename, kad už Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo ir kitų civilinę saugą reglamentuojančių teisės aktų nevykdymą ar pažeidimą numatyta atsakomybė Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (526 str.). Už sunkius padarinius gresia ir baudžiamoji atsakomybė.

Petras IVANOVAS
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
civilinės saugos vyriausiasis specialistas

Nuotraukose: su civilinės saugos uždaviniais supažindina Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo
valdybos civilinės saugos skyriaus vedėjas Virgilijus Smailys ir vyresnysis specialistas Arvydas Šapalas; mokymo metu.

4

Autoriaus nuotraukos

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite