MUMS RŪPI MŪSŲ VAIKŲ SVEIKATA IR ATEITIS

0
37
DSC07096

Mokykla, siekdama geresnės vaiko gyvenimo kokybės, stengiasi ugdyti atsakingą ir savo sveikata bei ateitimi besirūpinančią asmenybę.

Todėl 2017 m. spalio 11 d. į Turmanto pagrindinę mokyklą buvo pakviestos sveikatos priežiūros specialistės: G. Juršienė ir R. Antipova.

G. Juršienė skaitė paskaitėlę 1 – 4 klasių mokinukams apie švarą ir tvarką, o R. Antipova 8 -9 klasių mokinius supažindino su santykiais šeimoje.

Pradinių klasių mokiniai įdėmiai klausėsi sveikatos priežiūros specialistės, pateikė įvairių klausimų.

Su vyresnių klasių mokiniais buvo aptartos sėkmingos santuokos sąlygos, kalbėta apie tai, kas svarbiausia santuokoje, vaikų auginimo šeimoje ypatybės. Mokiniams papasakota apie tai, kaip santuokoje turi būti derinami bendri interesai, bendro gyvenimo tikslai, pabrėžta, koks svarbus pasitikėjimas vienas kitu.

Vėliau mokiniai gavo užduotis grupelėmis. Jie atsakinėjo į sveikatos priežiūros specialistės klausimus, juos pristatė visai klasei. Piešė savo šeimos viziją. Baigiantis paskaitai, aptarta, kokios temos dar domintų mokinius.

Švaros, tvarkos, šeimos ir jos modelio ugdymas yra veiksmingiausias, kai žmogus jaunesniame amžiuje gauna reikiamą informaciją, ima ją taikyti kasdieniame savo gyvenime. Todėl už pagalbą, padedant ugdyti mūsų mokinius, esami dėkingi mus aplankiusioms sveikatos priežiūros specialistėms ir laukiame kitų susitikimų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Šatrovienė

DSC07092

DSC07095

DSC07098

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite