PADOVANOTAS GROŽIS, GERUMAS, ŠILUMA

0
100
IMG 9685

Zarasų seniūnijos socialinės darbuotojos Miglė Gudelienė, Violeta Šarkaitė, Inga Vadišienė rūpinasi socialinės rizikos šeimomis seniūnijoje. Šiose šeimose rūpesčių visada būna daug. Būtina pasirūpinti, kad šiose namuose būtų tvarka, vaikai jaustųsi saugiai ir laimingai. Pagrindinis socialinių darbuotojų rūpestis mokyti šeimas normaliai gyventi, puoselėti šeimos židinį, gerai auklėti ir prižiūrėti vaikus. 

Suprantama, nelengva šiuose rūpesčiuose socialinėms darbuotojoms. Nelengva ir mamoms. Jos nuo kasdieninių gyvenimo negandų, rūpesčių pavargsta, palūžta. Nemato šviesesnės perspektyvos, gražesnės rytdienos. Vos ne kasdien su nepritekliais susiduriančios moterys net neturi įpročio žvilgtelėti į veidrodį. 

Darbas, buitis kasdieniniai rūpesčiai be gailesčio įsuka į rutinos karuselę, kad visą save atiduodamos savo artimiesiems moteris, dažnai pamiršta save, pamiršta, kad joms nevalia palūžti, pamiršti, kad moteris visada privalo būti žavi ir graži.

Zarasų seniūnijos socialinės darbuotojos ir nusprendė praskaidrinti probleminių šeimų, kurios iš esmės tokiomis tapo dėl materialinių nepriteklių, mamų šiokiadienius. Kad jie nebūtų tokie pilki ir niūrūs, šių šeimų mamoms buvo surengta– Grožio diena.

Probleminių šeimų mamos socialinės darbuotojos pasiūlė pabandyti atrasti save iš naujo, pasilepinti, pailsėti, pakeisti aplinką ir tiesiog gerai praleisti laiką grožio salone. Įgyvendinti šią idėją seniūnijos darbuotojoms sutiko padėti grožio salono „Katalėja“ darbuotojos.

Socialinės darbuotojos kartu su grožio salonu specialistėmis ir surengė šią priemonę. Šio salono darbuotojos Brigita Kontrimaitė, Svetlana Venclovienė, Justina Lukošiūnaitė noriai ir mielai atsiliepė į šį sumanymą, specialistės ir padovanojo šią dovaną grupei mamų iš Zarasų seniūnijos.

Atsiliepė noriai ir seniūnijos moterys, Jos su dideliu džiaugsmu sutiko pasigražinti. Akcijoje dalyvavo Galina Sitkina, Vaida Tvardauskaitė, Nijolė Buičenkienė, Valentina Sapožnikova, Valė Sokolova, Ivona Vazgilevičienė, Jelena Pavliukova, Tatjana Ignaševič, Genia Jaksebogienė.

Salone moterys buvo palepintos plaukų bei nagų procedūromis, buvo atliekama antakių korekcija, makiažas, moterys gavo kvalifikuotas konsultacijas, kaip prižiūrėti plaukus, rankas, veidą. Akcijos metu profesionalios kvalifikuotos specialistės padovanojo viešnioms jaukią bei šiltą atmosferą, siūlė madingas šukuosenas, kosmetologo paslaugas, makiažą

Visos grožio dienos dalyvės iš salono išėjo spinduliuojančios grožiu, ramybe ir žavesiu ir džiaugsmu. Tą jos parsinešė ir į savo namus. Juose irgi tapo jaukiau ir šilčiau.

Dėkingos seniūnijos darbuotojos už surengtą akciją salono darbuotojoms, o taip pat ir akcijos dalyvėms. Laimingos ir salono darbuotojos. Jie savo dovana praskaidrino šių žmonių gyvenimą ir suteikė džiaugsmą, suteikė galimybę pamiršti kasdieninius rūpesčius ir negandas, kurie taip vargina šias šeimas.

Jonas Petronis

Nuotraukose: Grožio dienos salone „Katalėja“ akimirkos.

plastinės operacijos

IMG 9693

IMG 9696

IMG 9697

Reklama: manogroziui.lt

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite