PASAKŲ MUZIEJUS

0
59

Kovo 25-26 dienomis Zarasų kultūros centre vyko teatro savaitė „Pasakų muziejus“, skirta mažiesiems mūsų lankytojas. Ji sulaukė ypatingo vaikų, moksleivių, tėvelių ir teatro mylėtojų susidomėjimo. Šios savaitės renginius aplankė apie 1000 žiūrovų.

Teatro dienos proga Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre du gražius rytmečius šurmuliavo vaikai, o juos fojė pasitiko įvairūs pasakiški eksponatai ir personažai: karalaitė su žirniu, Alisa su flamingu, krokodilas, kurio dantį reikėjo surasti, Šecherezada su kupranugariu, Mikės Pūkuotuko draugas asiliukas ir balionėlis, Narnijos žibintas ir Sniego karalienė, stebuklingas veidrodis, kuris sakė, kas pasaulyje gražiausias, Pelenė su vienu bateliu. Dvi dienos praėjo įspūdingais jaunųjų aktorių pasirodymais, kurie pradžiugino pilną salę sugūžėjusius vaikus, moksleivius, mokytojus, tevėlus. Teatro savaitės tikslas – ne tik siekti, kad vaikai susidomėtų teatru, pajustų jo galimybes, lavintų vaizduotę, nugalėtų scenos baimę, susipažinti su įvairiais teatro žanrais ir stiliais, bet ir skatinti, skleisti ir populiarinti profesionalų teatro meną Zarasų krašto gyventojams ir svečiams.

Už pasirodymus, dalyvavimą ir pristatymą savo kūrybinių darbų Teatro savaitėje nuoširdžiai dėkojame Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos moksleiviams su pasaka „Avinėlis Beragėlis“ pagal J. Degutytės kūrybą (vadovė Alina Guntulienė), pasaka ,,Girios abėcėlė“ pagal A. Matutį (vadovė Dalia Kukonenko), Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro Turmanto teritorinio padalinio Smalvų kultūros skyriui vaikų „Lėlių“ teatro spektakliu už spektaklį „Grufas“ pagal J. Donaldson (vadovė Danutė Stunžienė), Zarasų Fausto Latėno meno mokyklai su muzikiniu lėlių spektakliu ,,Pavasario linksmybės“ (vadovė Petronė Sekonienė), Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos Magučiu ugdymo skyriui su inscenizacija ,,Baltas pieštukas“ (auklėtojos Viktorija Bagdanavičienė , Rasa Astrauskaitė, Jolanta Damaškienė). Už dalyvavimą ir palaikymą dėkojame Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro šokių studijai „River“ (vadovė Elžbieta Juškėnienė), vaikų ir jaunimo šokio grupei „Mėta“, vaikų ir jaunimo teatro grupei „Lagaminas“ (vadovė Skaidrė Vanagaitė).

Viso renginio metu dalyviai galėjo pašokti su Baltąja meška, sraige, braške, kiškiais, žuvyte ir kitais pasakų personažais. Renginius vedė pati Pasakų Muziejaus direktorė Marija.

Dėkojame renginio režisierei Skaidrei Vanagaitei, scenografei Birutei Andrijauskienei, kostiumų dailininkei Marytei Širvinskienei ir visam personalui, kuris padėjo sukurti pasakų muziejaus nuotaiką mūsų mažiesiems lankytojams.

Daugiau nuotraukų čia
Zarasų kultūros centras

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite