PASIENIEČIŲ VADO R. LIUBAJEVO KREIPIMASIS Į BUVUSIUS VSAT PAREIGŪNUS

0
42
vsat logo

Mieli kolegos, buvę VSAT pareigūnai,

Kreipiuosi į Jus šiuo nelengvu tiek mūsų tarnybai, tiek visai šaliai metu. Manau, kad kaip buvę pasieniečiai puikiai žinote, kokia situacija šiuo metu yra prie sienos su Baltarusija.

Dėl neteisėtų migrantų antplūdžio iš kaimyninės šalies mūsų valstybėje yra paskelbta ekstremalioji situacija. VSAT turi milžinišką krūvį ir jūrą darbų, siekdama tinkamai vykdyti mums deleguotas funkcijas užtikrinant valstybės sienos apsaugą. Pagalbon atėjo ir kolegos iš kitų Lietuvos institucijų, ir pareigūnai iš užsienio valstybių.

Dėl tokios padėties nuspręsta neišleisti atostogų statutinių VSAT pareigūnų, nes reikia didelių pajėgų kontroliuojant šią situaciją.

Jūs tarnavote VSAT ir ne vienerius metus saugojote Lietuvos, o nuo 2004 m. – ir visos ES sieną. Savo darbu įrodėte, kad tai atlikote profesionaliai, negailėdami jėgų ir pastangų.

Neabejoju, kad net išėję į užtarnautą poilsį, o galbūt gyvenime pasirinkę kitas veiklas, nepamiršote praleistų tarnyboje metų, buvusių kolegų ir atliktos pareigos užtikrinti valstybės sienos neliečiamumą.

Šiandien mums, dabartiniams pasieniečiams, reikia Jūsų paramos ir patirties.

Kviečiu buvusius pareigūnus laikinai grįžti į darbą VSAT, nes šiuo laikotarpiu Jūs mums galėtumėte suteikti didelę paramą.

Galime Jus laikinai įdarbinti VSAT darbuotojais pagal darbo sutartį valstybės sieną su Baltarusija saugančiose Vilniaus ir Varėnos pasienio rinktinių užkardose, taip pat VSAT Užsieniečių registracijos centre (URC) Pabradėje atsižvelgiant į Jūsų gyvenamąją vietą. Jūsų patirtis praverstų užkardose kartu su dabartiniais pasieniečiais saugoti valstybės sieną, URC galėtumėte padėti vykdyti ten apgyvendintų migrantų apsaugą, VSAT padaliniuose atlikti kitas užduotis.

Jūs galėtumėte po trumpų apmokymų budėti budėtojų dalyse ar vykdyti sienos kontrolės sistemų vaizdo operatorių funkcijas, o iki tol šį darbą atlikę statutiniai pareigūnai būtų skiriami patruliuoti ar reaguoti į įvykius prie sienos.

Džiaugiuosi, kad tokią idėją preliminariai pristačius buvusiems pasieniečiams, tiesa, nedideliam ratui, sulaukėme ne vieno kolegos pritarimo.

Brangūs buvę pasieniečiai, suremkime pečius, susitelkime, Jūsų pagalba šiandien labai reikalinga.

Jei apsispręstumėte kad ir neilgam grįžti į VSAT, kreipkitės į tarnybos Personalo valdybą.

Ačiū Jums už supratingumą ir patriotiškumą. Iki susitikimo tarnybos vietose!

VSAT vadas generolas Rustamas Liubajevas

2021 m. liepa

♦ ♦ ♦

Informaciją dėl įsidarbinimo teikia:

Vilniaus pasienio rinktinės padaliniuose jolanta.reivytiene@vsat.vrm.lt,  tel. (8 5) 219 8603 (Vilniaus r., Mickūnai); indre.jurgelenaite@vsat.vrm.lt, tel. (8 386) 52 686 (Ignalina); asta.sveikatiene@vsat.vrm.lt (Vilniaus r., Mickūnai).

Varėnos pasienio rinktinės padaliniuose edita.bacinskiene@vsat.vrm.lt, tel. (8 310) 3 1689 (Varėnos PR budėtojas, prašyti sujungti su Personalo valdybos Varėnos skyriaus vedėja) mob. (8 686) 95 406; laimute.lynikaite@vsat.vrm.lt, tel. (8 707) 44 107

– Užsieniečių registracijos centre regina.vainickiene@vsat.vrm.lt, tel.  (8 707) 4 2168 (Pabradė).

Nepavykus susisiekti: iedrius.geniusas@vsat.vrm.lt„>giedrius.geniusas@vsat.vrm.lt, tel.  (8 5) 271 9344.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite