PASTEBĖJIMAI PO SUSITIKIMO DUSETOSE

0
82

2024 balandžio 10 dieną Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko Zarasų rajono švietimo įstaigų vadovų ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos atstovų pasitarimas. Pasitarimo metu gimnazijos direktorė Dalia Deinienė pakvietė į neseniai iš Kokybės krepšelio lėšų įkurtą erdvę „Skaityk, žaisk, bendrauk“. Direktorė svečius supažindino su labai turtinga gimnazijos istorija, pristatė ugdymo skyriaus „Sartukas“ bei gimnazijos veiklas. Nemažai dėmesio skyrė jau baigtiems projektams bei šiuo metu vykdomiems projektams. Kalbėjo apie iššūkius, su kuriais tenka kasdien susidurti, pasidžiaugė mokinių pasiekimais ir laimėjimais. Jos kalbą paįvairino ekrane rodomos nuotraukos iš įvairių edukacijų. Direktorė pasakojo, kad daug veiklų vyksta kitose erdvėse, kad mokytojai veda integruotas pamokas, kad sugeba sudominti mokinius ir pakviesti eksperimentuoti bei patiems mokiniams ieškoti atsakymų. Mokiniai daug keliauja, lanko teatrus, muziejus, mielai dalyvauja įvairiose edukacijose. Pernai išnaudojo visas „Kultūros paso“ skirtas lėšas. Direktorė akcentavo, kad pagrindinis gimnazijos sėkmės istorijos kūrėjas yra joje dirbantys žmonės.

Pasitarimo metu taip pat buvo aptarti Tūkstantmečio mokyklų projekto vykdymo aspektai, tarpinių patikrinimų vykdymo aktualijos ir kiti rajono mokykloms svarbūs klausimai.

Po oficialios pasitarimo dalies vieni panoro apsilankyti gimnazijos skyriuje „Sartukas“, o kiti buvo pakviesti į edukacinį užsiėmimą, kurį vedė gimnazijos dailės ir technologijų mokytojas, sertifikuotas neuroedukologas Dalius Dudėnas. Dailės terapija, pokalbiai, spalvos, mokytojo padrąsinimai padėjo visiems atsipalaiduoti. Juk menas, kaip sakė edukatorius, turi neįtikėtiną gebėjimą prabilti į mūsų emocijų gelmes, kai žodžių gali pritrūkti. Kurdami meną galime rasti įžvalgas, išlaisvinti susikaupusias emocijas ir pasinaudoti savo vidiniais stiprybės ir atsparumo rezervuarais.

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite