PAVOJINGŲ IR NEPAVOJINGŲ ATLIEKŲ TVARKYMO AIKŠTELĖS VISAGINE NEBUS

0
88
174

Vilniškė UAB „Debris“ planavo Visagine įsteigti pavojingų ir nepavojingų atliekų aikštelę. Matyt, pagalvojo, kad visaginiečiai prie įvairių atliekų rūšių gyventi pripratę ir įpras gyventi ir prie vilniečių šiukšlių.

Visagino savivaldybės administracija 2017 m. balandžio 14 d. gavusi Aplinkos apsaugos agentūros 2017 m. balandžio 13 d. priimtą atrankos išvadą dėl UAB „Debris“ planuojamos ūkinės veiklos pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo Visagino aikštelėje poveikio aplinkai vertinimo, kuria priimta išvada, kad ūkinei veiklai – UAB „Debris“ Visagino aikštelei – poveikio aplinkai vertinimas neprivalomas, nesutikdama su priimta išvada, kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūrą su prašymu persvarstyti atrankos išvadą. 2017 m. lapkričio 13 d. raštu Aplinkos apsaugos agentūra informavo Visagino savivaldybės administraciją, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešojo administravimo įstatymo 3 straipsnyje įtvirtintais įstatymo viršenybės, objektyvumo, proporcingumo, nepiktnaudžiavimo valdžia viešojo administravimo principais, gero administravimo principu, Lietuvos Respublikos branduolinės energijos įstatymo 28 straipsnio 2 dalies imperatyviomis nuostatomis ir įvertinus, kad UAB „Debris“ planuojama pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo veikla draudžiama Visagino aikštelėje, patenkančioje į Ignalinos atominės elektrinės sanitarinės apsaugos zoną (IAE SAZ), įmonei negavus licencijos turėtojo (VĮ IAE) sutikimo, UAB „Debris“ planuojamos ūkinės veiklos – pavojingų ir nepavojingų atliekų tvarkymo Visagino aikštelės poveikio aplinkai vertinimo procedūra nutraukiama.

Parengta pagal www.visaginas“ informaciją

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite