PRASIDEDA LRT METŲ APDOVANOJIMŲ RINKIMAI: KVIEČIAME BALSUOTI

0
182
LRT metų apdovanojimai 2022

Šarūno Saukos ir Nomedos Saukienės galerija Zarasuose pretenduoja tapti Metų kultūros reiškiniu LRT Metų apdovanojimuose už naują meno erdvę Lietuvos regione.

LRT jau šeštąjį kartą kviečia pagerbti pastaraisiais metais mus labiausiai įkvėpusius žmones, kolektyvus, organizacijas, verslo, mokslo, iniciatyvų organizatorius, inovacijų atstovus, labiausiai prisidėjusius prie Lietuvos augimo ir tobulėjimo per 2023 metus. 8 nominacijos, 24 nominantai, kuriuos šiais metais išskyrė LRT Metų apdovanojimų darbo grupė, sudaryta iš skirtingų sričių žurnalistų.

LRT kviečia balsuoti ir išrinkti, kurios pavardės ar pavadinimai turėtų skambėti garsiausiai – savo balsą atiduokite jau dabar.

„Kasmet LRT Metų apdovanojimai leidžia ne tik apžvelgti besibaigiančius metus, bet ir dar kartą įvertinti tuos, kurie yra aplink mus ir savo ypatinga veikla primena, kad Lietuvą kuriame kiekvienas iš mūsų. Itin smagu, jog šiemet pretendentai atspindi visą šalį – nominacijos gali iškeliauti ir į Zarasus, kur atidaryta Saukų galerija, ir į Mažeikius versliems gimnazistams, ir operos aukštumas siekiančiai kretingiškei.

LRT Metų apdovanojimų nominantai kiekvienais metais stebina ne tik asmeniniais tikslais ir kūrybiniais sumanymais, bet ir dėmesiu kitam – tiek esantiems greta, tiek su sunkumais susiduriančiam toliau nuo mūsų. Kaip ir pernai, pretendentų pasiekimuose neblėsta įvairialypė parama ir pagalba Ukrainai – nuo gelbėjamų Ukrainos muziejų meno vertybių iki Kyjive įrengtos slėptuvės.

Džiugu matyti, kad apdovanojimai fiksuoja augimą visomis prasmėmis – prieš keletą metų „Metų ateities” kategorijoje nominuota šokėja Dominika Banevič Bgirl Nicka šiemet yra pretendentė tapti Metų ambasadore už pasiekimus garsinant Lietuvos vardą. Galimybė būti greta tokių nominantų kartu augina ir kiekvieną iš mūsų”, – teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Nominantus siūlė ir atrinko LRT Metų apdovanojimų darbo grupė, sudaryta iš skirtingų sričių žurnalistų, visus metus atidžiai sekusių Lietuvos įvykius. Kaip ir pernai, šiemet laureatus išrinks tik portalo LRT.lt lankytojai.

„LRT.lt skaitytojų laukia išties sunki užduotis – per 2 savaites iš 24 nominantų išrinkti laimėtojus. Tai tikrai nebus paprasta, kadangi kiekvienas jų yra ne tik vertas laimėtojo vardo, bet ir išskirtinis, sunkiai palyginamas su kitais – perplauktas Atlantas, susigrąžintas pasaulio čempionės titulas arba neeilinė mokslo mecenatystė. Mums kiekvienas iš pretendentų jau yra nugalėtojas, o jūs savo balsa galite atiduoti iki gruodžio 6 dienos”, – teigia LRT generalinės direktorės pavaduotojas, LRT Metų apdovanojimų darbo grupės vadovas Gytis Oganauskas.

Balsavimas portale LRT.lt vyks dvi savaites – nuo lapkričio 24 d. iki gruodžio 6 d. Kiekvienas portalo lankytojas balsą galės atiduoti tik vieną kartą.

Balsavimo rezultatai iki pat LRT Metų apdovanojimų ceremonijos nebus skelbiami. Nugalėtojai paaiškės tiesioginės transliacijos metu sausio 6 dieną.

Iki gruodžio 6 d. portale LRT.lt kviečiame balsuoti už šių metų LRT Metų apdovanojimų nominantus:

Metų asmenybė – žmogus, iš kurio mokomės, asmenybė, įkvėpusi augti ir mus.

Metų ambasadorius – žmogus, kolektyvas ar organizacija, labiausiai garsinusi Lietuvos vardą pasaulyje.

Metų verslo lyderystė – verslo atstovas, įmonė ar organizacija, tapusi pavyzdžiu kitiems.

Metų atradimas – mokslo, technologijų ar inovacijų žmogus, kolektyvas, nustebinęs netikėta idėja ar atradimu.

Metų kultūros reiškinys – kultūros asmenybė, kolektyvas ar organizacija, kurios darbas šiemet tapo reiškiniu.

Metų pilietinė iniciatyva – žmogus, kolektyvas ar organizacija, kurios idėja sutelkė ir suvienijo mus bendram tikslui.

Metų ateitis – jaunosios kartos žmogus, kolektyvas ar organizacija, savo talentu, ryžtu ir pasiekimais jau šiandien kuriantis ateities Lietuvą.

Metų valstybės kūrėjas – siekdamas paskatinti visuomenę domėtis politika, valstybės ir viešaisiais reikalais, nominaciją įsteigė ir nominantų sąrašą pateikė VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas.

Balsuoti galima portale LRT.lt.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite