RAJONO KELIŲ REMONTUI PAPILDOMOS LĖŠOS

0
20
keliai

Mes jau rašėme, kad Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą, paskirtos papildomos lėšos Lietuvos pasienio vietovių keliams taisyti ir rekonstruoti. Numatyta skirti lėšas trylikai šalies savivaldybių. Papildomas lėšas gaus ir Zarasų rajono savivaldybė. Šie pinigai skirti Zarasų seniūnijos Dimitriškių, Šaulių I, Degučių seniūnijos Degučių kaimo gatvių remontui.

Po to Susisiekimo ministerijoje buvo peržiūrėti dar kiti Zarasų rajono savivaldybės projektai. Buvo pripažinta – projektai gerai parengti ir jiems skirtas finansavimas.

89,2 tūkst. Eur parama skirta Štadvilių kaimo Ežerėnų gatvės remontui. Už papildomai skirtas lėšas šiemet bus suremontuota ir Salako miestelio Naujoji gatvė. Šios gatvės remontui numatyta 47,5 tūkst. Eur Degučių seniūnijoje šiemet bus įgyvendintas ir antras projektas. Už 19,8 tūkst. Eur bus suremontuota Ramybės gatvė Degučių kaime. Zarasų mieste jau šiemet pagražės Valstiečių gatvė. Jos remontui numatyta 40,3 tūkst. Eur.

Jau senokai buvo gvildenamos kelio taisymo problemos Turmanto seniūnijos Skirnų kaime. Šis kaimas yra Latvijos, Baltarusijos ir Lietuvos valstybių sienų sandūroje. Šioje vietoje yra pastatyta 14 koplytstulpių. Šis meno dirbinių ansamblis simbolizuoja pasieniečių pasiryžimą ginti savo šalį, jų drąsą ir ryžtą. Ši vieta yra turistų ir ekskursantų traukos vieta, tačiau kelio būklė buvo prasta. Jau daug metų rajono Savivaldybės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai tarėsi dėl šio kelio remonto. Tačiau dėl lėšų trūkumo šio kelio taisymas buvo atidėliojamas. Dabar šiam projektui skirta 29, 8 tūkst. Eur.

Po naujai peržiūrėtų projektų rajonui pridėta dar 226,6 tūkst. Eur. Zarasų rajono savivaldybei skirta iš viso 365,1 tūkst. Eur. Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų.

 

Petras Ivanovas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite