SĖLOS MUZIKANTAI

0
28
Selos muzikantai skelbimas XXVI 04

XXVI tradicinis tarptautinis liaudiško muzikavimo festivalis

,,SĖLOS MUZIKANTAI“
Gegužės 11 d. (penktadienis)

6 val. – Festivalio pristatymas LRT laidoje ,,LABAS RYTAS, LIETUVA“.

17 val. – „MANDOLINOS AKADEMIJA“ Zarasų kultūros centre.

Atvira mandolinos pamoka, dalyvauja visi norintys išmokti groti mandolina.

19 val. – Zarasų kultūros centro didžiojoje salėje koncertas

,,IŠ TEIP TOLI ATVAŽIAVUS“. Dalyvauja: HEINO TARTES ir Pilvos miesto muzikos mokyklos muzikantai (Estija), Zarasų kultūros centro muzikantai ,,Zarasų mandolinininkai“ ir ,,Smalvų muzikantai“

Gegužės 12 d. (šeštadienis)

12 val. – Šlyninkos vandens malūne kapelijų koncertas „EUROVYŽA“. Dalyvauja: HEINO TARTES ir Pilvos miesto muzikos mokyklos muzikantai (Estija), grupė ,,SOL“ (Norvegija, Prancūzija), grupė ,,BJORNHILD and MATS“ (Norvegija, Švedija), kapela „MINGĖ“ iš Klaipėdos, folkloro ansamblis ,,MĖGUVA“ iš Palangos, BERNŲ KAPELA iš Visagino, Zarasų krašto kapelijos ir svečiai iš užsienio.

17 val. – Stelmužės bažnyčioje III – asis Baltijos šalių mandolinininkų susibūrimas „PĄ ŪŽĄLU“. Dalyvauja: ,,SOL“ (Norvegija, Prancūzija), ,,BJORNHILD and MATS“ (Norvegija, Švedija) HEINO TARTES (Estija), ‚,MAGDALENA“ (Latvija), ,,ALKIUKAI“ (Klaipėda), ,,VISAGINO MANDOLINININKAI“ (Visaginas), „SMALVŲ MANDOLINININKAI“ ir ,,ZARASŲ MANDOLINININKAI“ iš Zarasų.

19 val. – vakaronė Zarasų kultūros centre.

Gegužės 13 d. (sekmadienis)

13 val. – Geriausių Lietuvos ir užsienio armonikierių koncertas Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje

„XXVI – KARTAS“

{Griežia trieilės}

Festivalio vedantysis UNTANIOKAS(Antanas Laurinkevičius)

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite