0
76
674

Birželio 17 dieną įvyko sporto festivalis „Aktyvuokis Zarasuose ‘23”, kurį organizavo VšĮ Kūno kultūros ir laisvalaikio centras ir Zarasų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Nuo pat ankstaus ryto iki vakaro Zaraso ežero sala kvėpavo sportu.

Varžybų programą atidarė „Bėgimas aplink Zaraso ežerą“, kuriame varžėsi daugiau nei 100 bėgikų iš Lietuvos ir Latvijos. 11,5 km distancijoje moterų (iki 35 m.) grupėje nugalėjo Gintarė Apčelauskaitė-Gečienė (Zarasai-Klaipėda), antroji buvo Iveta Valūnaitė, trečioji – Anastasija Jegupenko (Zarasai). Moterų (virš 35 m.) grupėje nugalėjo kaunietė Gabija Ražaitytė. Vyrų (iki 35 m.) grupėje nugalėjo Ivan Kutyrkin (Vilnius), vyrų (virš 35 m. ) grupėje nugalėjo įspūdingą greitį pademonstravęs olimpietis Remigijus Kančys (Vilnius). 500 m vaikų distancijoje mergaičių grupėje prizines vietas užėmė trys zarasiškės, pirmoji – Luka Novičenko, antroji – Viltė Vilkuotytė, trečioji – Silvija Kokankaitė. Berniukų grupėje nugalėjo Tajus Gruodis, keliomis sekundėmis atsiliko ir antrąją vietą užėmė Denis Glazyšev (Zarasai).

Visą dieną karštoje saulėje varžėsi ir krepšinio bei tinklinio mėgėjai.

3×3 krepšinio turnyre jaunimo grupėje pirmąją vietą užėmė komanda „Juodi velniai“ (Rokiškis), antrąją – „Zujai“ (Zarasai), trečiąją – „Salų apsauginiai“ (Rokiškis). Vyrų grupėje nugalėjo komanda „AND ONE“ (Utena).

4×4 tinklinio turnyre moterų grupėje pirmąją vietą užėmė komanda „VSG VOLLEY VICTORY“ (Visaginas), antrąją – „Mikasa“ (Zarasai), trečiąją – „Nesakysim“ (Dusetos). Vyrų grupėje nepalaužiami buvo „Turbo poška“ (Jūžintai).

Be varžybų, vyko ir treniruočių programa, kurios dalyviai išbandė Mini batutų, Strong Nation, BodyCombat, BodyBalance, Zumba treniruotes bei dalyvavo giluminio kvėpavimo sesijoje. Taip pat, renginio svečiai stebėjo užvedančią parodomąją programą, kurią dovanojo Zarasų šokių kolektyvai „River“, „Jovingė“ ir „Šokio magija“

Mažieji renginio svečiai sportavo „Vaiko laikas“ estefetėse.

Reginio organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems ir prakaito upelius išliejusiems sporto mėgėjams bei jų palaikytojams. Ypatinga padėka renginio partneriams: Zarasų sporto centrui, WAKE-INN Zarasai, Zarasų atviram jaunimo centrui, Zarasų rajono savivaldybės kultūros centrui, Taip pat rėmėjams: Zarasų rajono savivaldybei, „SPOTLESS“, „EKKO organic oil factory“, „Z-SPORT“, „GOON e-scooter sharing“, MB „Žemėtvarkos biuras“.

VšĮ Kūno kultūros ir laisvalaiko centro direktorė Augustė Grinytė – Kilbauskienė.