SVEIKINAME MERĘ NIJOLĖ GUOBIENĘ

14
193

Prieš vienerius metus Nijolė Guobienė tapo Zarasų rajono savivaldybės mere!

Sveikiname merę ir dėkojame už darbingus metus ir iššūkius. Linkime ir toliau su šypsena, gerumu ir ryžtu vadovauti rajonui!

Zarasų rajono savivaldybės administracija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

14 KOMENTARAI

 1. „Darbingus metus”… bet kažkodėl susitikimo metu nesugebėjo įvardinti bent trijų padarytų darbų. „Gerumu”… įdomu kur tas merės gerumas pasireiškė, mobinguojant darbuotojus, žeminant kitus?

 2. Nuoširdžiai sveikinu merę sėkmingai užbaigus pirmuosius darbingus vadovavimo rajonui metus ir atlaikius begales oponentų bei pavyduolių sukeltų iššūkių. Stiprybės, sumanumo bei atsiribojimo nuo žeminančių, kartais net žalojančių komentarų būsimais darbo metais.

 3. Nuoširdūs sveikinimai gerb. Merei ir jos komandai. Metai,tiek nedaug,bet padaryta labai daug. Zarasai pagražėjo,tvarka pagerėjo,, nežiūrint į tai,kad tie metai Jums buvo sunkūs. Pavyduoliai trukdė, šmeižtas liejosi laisvai socialiniuose tinkluose, televizijos laidose. Tai Jums ir Jūsų komandai nesutrukdė padaryti daug darbų rajono ir žmonių labui. Stiprybės ir didelės sėkmės.

  • Įvardyk tris gerus darbus ir nueik išpažinties , kad meluoji. Manau, Zarasai ją keiksnos dar DAUG ŽMONIŲ kartų. Abejoju, kad ji ramiai miega, be migdomųjų. Žmogus milijonierius, savo gyvenime net šuns būdos nesukalęs. Tik Zarasų durnelių dėka taip galėjo būti. Čia kas antras meningitu serga. Man labai gražu, kai ją KGB palikuonis sveikina. O tie gi nuoširdūs.

 4. Tikrai įspūdinga sukaktis, bet ne tik Nijolei, jos komandai ir kitiems administracijos valdininkams. Galiu tik numanyti, kokio trenksmingumo ir smagumo balius ta pačia proga turėtų nugriaudėti Zarasų profesinėje mokykloje minint pirmuosius metus be buvusios vadovės. Užsukit į atvirų durų dienas ir švęskime kartu!

 5. Po sveikinimu pasirašė Zarasų rajono savivaldybės administracija. Jeigu galėtume perskaityti jų mintis, vargu ir iš 100 proc. administracijos darbuotojų tikrai sveikina merę. Na gal koks 2 proc. Juk savivaldybėje visi bijo ištarti žodį prieš ją. Patikėkit. TAI TIESA. Ten tikras diktatas ir siaubingas mobingas. Na, o kas dėl gyventojų sveikinimų – statistika būtų tokia pati, gal net ir blogesnė.

 6. Po sveikinimu pasirašė Zarasų rajono savivaldybės administracija. Jeigu galėtume perskaityti jų mintis, vargu ir iš 100 proc. administracijos darbuotojų tikrai sveikina merę. Na gal koks 2 proc. Juk savivaldybėje visi bijo ištarti žodį prieš ją. Patikėkit. TAI TIESA. Ten tikras diktatas ir siaubingas mobingas. Na, o kas dėl gyventojų sveikinimų – statistika būtų tokia pati, gal net ir blogesnė. Baisu ir pagalvoti kas dar po dar vienų metų gali būti.

 7. Čia,galimai, tikrai KGB palikuonis visus rajono rinkėjus, kurie neišrinko buvusiųjų,laiko durneliais. Pasakyta,kad kas antras serga meningitu. Šitaip niekinti rajono gyventojus gali tik žmogus,kuris pats gyvenime nieko pozityvaus nenuveikė,o dabar,matydamas,kad nieko pakeisti negali,pats nemiega po per didelės raminamųjų dozės.

 8. Pastebėjimui. Apie meningitą – visada aktualu tam kas kalba – pastebėkite pats parašėte. O aukščiau parašytame straipsnyje jokios užuominos apie ,,žmonių negalią,, nebuvo nė minties. Visi protingi supranta, kad buvo kalbame apie žmonių sąmoningumą. Ir kaip nekeista, kai kas nors parašo apie šią valdžia netinkamus komentarus, išsyk gaunasi, kad žmogus ligonis ar ,,pergyvenantis,, už buvusią valdžią. Būkite savikritiški ir didelės Jums sveikatos bei nesusirkite meningitu, nes mūsų valdžiai žmonių sveikata nerūpi /pažiūrėkite Zarasų bardako puslapyje/.

  • KGB atrodo,kad Zarasuose tik durneliai ir kas antras serga meningitu,kurie ateina į rinkimus ir renka valdžią.
   Tai kategorijai priklausote,nes nebalsavote už sau patinkančią valdžią. Gaila, būkite aktyvesnis, išsirinkite sau patinkančią valdžią, tada nereikės kitų vadinti durneliais ir sergančiais meningitu.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite