ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERĖS NIJOLĖS GUOBIENĖS 2023-2024 METŲ DARBŲ APŽVALGA

25
199

Kviečiame apžvelgti Zarasų rajono savivaldybės merės Nijolės Guobienės, jos komandos, administracijos darbuotojų, pavaldžių įmonių, įstaigų, seniūnijų 2023-2024 metų darbų apžvalgą.

Reportažo kūrėjas – Žilvinas Danys, reportažui panaudoti Arvydo Veikšros ir Eriko Černovo video archyvai.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

25 KOMENTARAI

  1. Nesuprantama, kokia proga čia ta apžvalga pasirodė. Nei čia koks apvalus jubiliejus, nei kokių ypatingų darbų nuveikta, apie kuriuos tikrai būtų galima pasigirti. Ar čia turėtume suprasti, kad merė pirmus metus kažką padirbo, už juos atsiskaitė šiuo 5 minučių trukmės filmuku, o likusią kadencijos dalį sėdės, nieko nedarys ir lauks traškučių fabriko?

  2. Apžvalga pasirodė pirmųjų merės veiklos metinių proga. Labai informatyvi, atitinkanti tikrovę. Ir atlikti darbai geri. Blogo tikrai nieko. Sėkmės taip ir toliau.

  3. Svarbiausia finale – pirštų spragtelėjimas. Labai įdomu, kiek gi merei metų? O ir kalbėjimo tonas bei pati kalba. Toks jausmas, kad merė pati iš savęs juokiasi. Gerai sako liaudies patarlė – geri darbai patys save giria. Nieko naujo nepasakė, o tik konstatavo senai nuveiktus darbus /ir ne šios valdžios dėka/. Liūdna žiūrint į ale ataskaitą. Ypač po to, kai Matulas Utenoje pasakė, kad Zarasų valdžia jokios atsakomybės prieš žmones neturi. Geriau jau nejuokintų liaudies.

  4. Valdžios darbą geriausiai apibūdina iškylančių problemų sprendimas drauge su gyventojais. Ta sritis ir buvusiai ,ir dabartiniai valdžiai visai neaktualu. Didelis trūkumas – dėmesio savo žmonėms nebuvimas.

  5. Man būtų įdomiau, jeigu Merė pateiktų savo turto deklaraciją. Konkrečiai objektus ir jų vidutinę rinkos vertę. Žmonės laukia, tačiau nesulaukia. Būtų ypač įdomiau, nei nieko verta ataskaita. Būtų gerai, jei Facebbok profilyje pamatyti ir jos baigimo vinjetę, ar bent nuotraukas. Visiems labai įdomu.

  6. Skurdokas tas pirmųjų metų įdirbis. Ir panašu, kad tikėtis kažkokių stebuklų per likusius trejus merės ir jos komandos kadencijos metus turbūt taip pat neverta.

  7. Nereikia ir seklių komandos. Čia Zarasai, čia lietus lija. Mato Guobį ir medicinos personalas, ir ligoniai. Žmonės šnibždasi, kad tai jis vadovauja ligoninei /nors ir neoficialiai/. Vietoj to, kad vaikščiotų po ligoninę, geriau jau būtų nuvažiavęs susitikime su seimo nariu Matulu. Bet matyt nėra laiko.

  8. Kalbama, Guobys naujo sveikatos centro administratorius. Konkurso niekas nematė, sąlygų nežino. Gal pagrindinis kriterijus ir reikalavimas – Gomelio konditerijos institutas. Kodėl nėra viešumo.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite