ZARASŲ TURIZMO PASLAUGŲ TEIKĖJŲ BENDRADARBIAVIMO RENGINYS

0
219

Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjai gruodžio 20 d. susirinko Tiltiškių malūne, radijų muziejuje, kuris pasitiko ryškiomis kalėdinėmis spalvomis. Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir informacijos centas (toliau TVIC) tokius susitikimus stengiasi organizuoti vis kitoje vietoje, kad atvykstantieji galėtų susipažinti su vietoje teikiamomis paslaugomis ar edukacijomis. Šį kartą muziejaus steigėjas Dalius Bučenka ne tik papasakojo apie malūno istoriją ir savo radijų kolekcijos ypatybes, bet organizavo ir edukacinę programą.

Renginys prasidėjo Zarasų–Visagino regiono vietos veiklos grupės (toliau VVG) administratorės Julijos Goštautaitės-Adomavičienės Zarasų–Visagino regiono 2023–2029 m. vietos plėtros strategijos pristatymu ir klausimų ir atsakymų sesija.

Su patvirtinta Zarasų–Visagino regiono 2023–2029 m. vietos plėtros strategija galite susipažinti čia.

Pranešėja papildomai pateikė baigtą vertinti, bet dar nepatvirtiną Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono VVG strategiją.

Naudingos nuorodos:

1. Kvietimų dokumentacija.

2. Įgyvendinami projekta.

3. Įgyvendinti projektai.

4. Teisės aktai ir dokumentų formos.

Viešosios įstaigos Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro informacija   

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite