PIRMAS KREDITAS NEMOKAMAI. KAS TAI IR KAIP JĮ GAUTI?

0
51

Kiekvienas, kuris yra susidūręs greitaisiais kreditais žino, kas yra palūkanos ir kaip jos įtakoją galutinę grąžinamą kredito sumą sutarties pabaigoje. Tačiau kartais greitieji kreditai nieko nekainuoja. Atrodo nerealu, tačiau tai yra tikriausia tiesa.

Nemažai greitųjų kreditų įmonių siūlo akcijas, kurių metu suteikiamas pirmas kreditas nemokamai. Tai reiškia, kad paėmus pirma kreditą, žmogui reikės grąžinti sumą, kokia buvo pasiskolinta. Tačiau, didelių pinigų sumų tokiomis sąlygomis jokios įmonės neskolina, tačiau iki 1000 eurų pasiskolinti be palūkanų galima. Taip pat, reikėtų žinoti, kad tokie įmonių pasiūlymai galioja ir labai trumpam sutarties terminui, dažniausiai tas terminas yra 14 iki 30 dienų, bet pasitaiko ir išimčių, pavyzdžiui, iki trijų mėnesių ar keturių mėnesių.

Kaip galima suprati iš pavadinimo – pirmas kreditas nemokamai – tokiomis sąlygomis suteikiami pirmi greitieji kreditai, tad, jei anksčiau žmonės jau skolinosi tokį pasiūlymą teikiančioje įmonėje – naivu būtų galvoti dar kartą gauti greitąjį kreditą be palūkanų.

Norintiems pasiskolinti dar kartą ir nemokėti daugiau galima bandyti kitą išeitį – skolintis kitoje kredito įmonėje, kurioje galioja toks panašus arba toks pasiūlymas. Kaip jau minėta, pirmas kreditas nemokamai suteikiamas ne vienoje kredito bendrovėje.

Dažnai galima išgirsti klausimą, o kur šuo pakastas, juk nemokamai nieko nebūna. Bet šiuo atveju reikėtų peržvelgti kreditų įmonių reklamas. Ieškodami, kur pasiskolinti pinigų pirmą kartą, akys užklius už pasiūlymo pasiskolinti nemokamai. Taigi, pirmas kreditas nemokamai – puikus būdas prisivilioti naujų klientų kreditų įmonėms. Vėliau, prireikus pinigų, juk kreipsitės tikriausiai į tą pačią įmonę. Greitųjų kreditų įmonėse taikoma tokia politika, kad pirmą kartą retai kada leidžia skolintis didesnes pinigų sumas, todėl, Jūs nesukate sau galvos ir renkatės jums pažįstamą kredito įmonę. O čia ir yra, ir yra tas kabliukas, kuris Jums nėra visiškai pavojingas, o daugeliu atveju bus ir naudingas – Jūs sutaupysite daug laiko ilgoms palankesnių kredito sąlygų paieškoms.

Norint išsirinkti greitąjį kreditą bei vertinant jų sąlygas reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į palūkanas, bet ir į sutarties sudarymo mokesčius. Kartais šie mokesčiai bus pakankamai dideli ir sudarys didžiąją dalį Jūsų visos kreditų sumos.

Pirmi greitieji kreditai nemokamai dažnai reiškia ne tik nulines palūkanas, bet ir nuolaidą sutarties sudarymo mokesčiui, kuris būna visai netaikomas. Tiesa, dažnai gali tekti sumokėti 1 euro centą, jei kreditą imsite internetu – taip bus patikrinta Jūsų tapatybė. Pervesdami 1 euro cento simbolinį mokestį Jūs pateiksite kredito įmonei savo vardą, pavardę, asmens kodą ir kitus duomenis ir taip patvirtinsite, kad tai tikrai esate Jūs, o ne kas kitas žmogus, prisistatantis Jūsų vardu. Todėl visada būkite budrūs, saugokite savo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, neperduokite slaptažodžių kitiems asmenimis, net ir banko darbuotojais prisistatantiems asmenims – bankas niekada neprašo tokių duomenų.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite