ŠIANDIEN PRATYBOS ZARASŲ „SANTARVĖS“ PRADINĖJE MOKYKLOJE

0
53
santarve

Šiandien, 11 valandą prasidės rajono Savivaldybės lygio civilinės saugos funkcinės pratybos tema „Zarasų rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos, Operacijų centro, rajono civilinės saugos sistemos pajėgų veiksmai, evakuojant Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos moksleivius ir apgyvendinant dalį jų kolektyvinės apsaugos statinyje“.

Pratybų metu bus evakuojami Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos moksleiviai ir dalį jų priims Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro Svečių namai. Jie Zarasuose atlieka ir kolektyvinės apsaugos statinio funkcijas.

Pratybų tikslas – tobulinti bendrus civilinės saugos pajėgų veiksmus priimant ir apgyvendinat žmones į kolektyvinius statinius. Pratybų uždaviniai tobulinti kitų specialiųjų tarnybų ir ūkio subjektų veiksmus ekstremaliųjų situacijų, jų padarinių likvidavimo atveju, efektyvų specialiųjų pajėgų ir išteklių pasitelkimą, gerinti visų reaguojančių specialiųjų tarnybų tarpusavio bendradarbiavimą, mokytis greitai ir kokybiškai priimti ir apgyvendinti žmones ekstremalios situacijos atvejais, likviduoti ekstremalios situacijos padarinius.

Pratybų dalyviai šių mokymų metu įvertins imituojamos situacijos grėsmę, numatys veiksmus pagal atstovaujamos institucijos kompetenciją, patikslins priemonių planus, įvertins turimus materialinius – techninius resursus.

Zarasų rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite