SKELBIAMAS KONKURSAS KASMETINEI FELIKSO JAKUBAUSKO PREMIJAI

0
36

Kandidatui į literatūrinę Felikso Jakubausko premiją taikomi atrankos kriterijai: meninė pastarųjų trejų metų literatūrinės kūrybos vertė (publikavimas, ypač kultūrinėje spaudoje, kūrybos leidyba, nominacijos, kiti įvertinimai); literatūrinės veiklos sąsajos su Zarasų krašto kultūrinio įvaizdžio stiprinimu; vietos literatų (klubų, atskirų kūrėjų) veiklos vadybos projektų reikšmingumas. Premijos dydis 15 BSI (2024 m. 1 BSI – 55 Eur) ir Laureato diplomas. 2023 m. Felikso Jakubausko premija įteikta Antanui Žiliukui už aktyvią kūrybinę ir leidybinę veiklą, Zarasų krašto kultūrinio įvaizdžio stiprinimą poezijoje.

Pretendentus premijoms turi teisę siūlyti Zarasų rajono savivaldybės biudžetinės kultūros, švietimo įstaigos, vietos kultūros ir švietimo nevyriausybinės organizacijos (NVO), Zarasų rajono savivaldybės administracija, asmenų grupės, fiziniai asmenys. Laisvos formos pasiūlymai teikiami rajono Savivaldybės administracijai raštu (Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, Zarasų rajono savivaldybės administracijai) arba el. paštu info@zarasai.lt. Taip pat būtina pateikti šiuos dokumentus: pretendento trejų metų veiklos, už kurią prašoma įteikti premiją, aprašymas (2021–2023 m. svarbiausi pasiekimai nominuojamose srityse); pretendento CV ir sutikimas būti teikiamam premijavimui; rekomendacijos (ne mažiau kaip dvi); gali būti pateikta kita, apibūdinanti veiklą, informacija. Siūlymai priimami keturiolika darbo dienų nuo informacijos apie siūlymą priėmimą paskelbimo (iki 2024 m. gegužės 20 d. (imtinai). Pretendentus premijai gauti vertina Nuolatinė Zarasų rajono savivaldybės tarybos Kultūros ir meno premijų vertinimo komisija. Premiją Komisijos siūlymu skiria Zarasų rajono savivaldybės meras.

Felikso Jakubausko premija bus įteikta 2024 m. gegužės 24 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje renginio ,,Poezijos pavasaris Zarasuose“ metu. 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite