VISAGINO MIESTE VYKO AZARTIŠKAS ORIENTACINIS ŽAIDIMAS – PĖSČIŲJŲ ŽYGIS „DRUGELIO SPARNAS“

0
45
1429 acad56ceb67303f5e973164fc4c7421f

Pirmąją vietą laimėjo ARMAGEDONŲ komanda iš Zarasų rajono policijos komisariato.

2022 m. rugsėjo 16 d., Visagino mieste vyko orientacinis žaidimas – pėsčiųjų žygis „Drugelio sparnas“, skirtas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) Visagino policijos komisariato įsteigimo 30-mečiui paminėti, kurį organizavo Visagino policijos komisariato kolektyvas.

Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato viršininkas Gintaras Mažintas sveikindamas renginio dalyvius atskleidė, kad Visaginas – drugelio sparno formos miestas Lietuvoje, todėl orientacinio žaidimo pavadinimas ir yra „Drugelio sparnas“.

 Orientaciniame žaidime dalyvavo 11 komandų. Apie 70 azartiškai nusiteikusių dalyvių atvyko iš Utenos, Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų policijos įstaigų, Viešojo saugumo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Visagino savivaldybės, Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros.

Žaidimo organizatoriai kiekvienai komandai parengė ir išdalino žemėlapius ir logines užduotis-užuominas, kurias išsprendus, komandai pėsčiomis reikėjo surasti dešimt žemėlapyje pažymėtų pagrindinių objektų. Nors sprendžiant užuominas galima buvo naudotis paieškos programomis ir internetu, tačiau nebuvo paprasta iššifruoti objektus ir juos rasti.

 Penkiose iš dešimties objektų stotelėse žaidimo dalyvius pasitiko organizatoriai, kur kiekviena komanda turėjo atlikti sportines, logines, istorinių žinių, mįslių užduotis. Taip pat kiekvienai komanda gavo ir 10 papildomų objektų, esančių Visagino mieste, sąrašą, juos suradus buvo galima gauti papildomų taškų. Greičiau įveikti užduotis ir surasti papildomus objektus padėjo Visagino miesto gyventojai. Visaginiečiai susidomėję klausinėjo, kas vyksta Visagine?

 Įvairias taktikas pasirinko komandos, vienos pradžioje ieškojo pagrindinių objektų, suradus juos – rinko papildomus taškus ieškodamos papildomų objektų. Kitos komandos suprato, kad papildomi objektai išdėstyti netoli nuo pagrindinių, todėl jie užduotis atliko greičiau ir teko mažiau bėgioti. Komandos turėjo grįžti iki nustatyto laiko, kitaip rizikavo iškristi iš žaidimo.

Trys daugiausiai taškų surinkusios komandos buvo apdovanotos Utenos aps. VPK viršininko Vytauto Vaiškūno įsteigtais prizais.

Pirmąją vietą laimėjo ARMAGEDONŲ komanda iš Zarasų rajono policijos komisariato.

Dvi komandos kovojančios dėl antros-trečios vietos surinko vienodą taškų sumą, tačiau žaidimo nuostatuose organizatoriai buvo numatę, jeigu vienodą taškų sumą surenka kelios komandos, aukštesnė vieta skiriama komandai, kurios sudėtyje yra vyriausias dalyvis.

Todėl antrąją vietą žaidime iškovojo Viešojo saugumo tarnybos komanda „VSGD“, o trečią prizinę vietą laimėjo Visagino savivaldybės administracijos komanda GERVIUKAI.
„Žaidime išbandėme savo gebėjimus greitai orientuotis naujoje aplinkoje ir pajusti azartą varžantis su kolegomis. Noras laimėti ir konkurencija atsispindėjo kiekvienoje komandoje, o dar puikus ankstyvo rudens oras, graži renginio vieta, įdomus miestas, skani „atominė košė“, puikus organizavimas ir visų šypsenos leido išskirtinai paminėti Visagino policijos komisariato įsteigimo 30-metį“, – dėkodamas kalbėjo Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato viršininkas Gintaras Mažintas.

 Dėkojame visiems azartiškai dalyvavusiems ir iki kitų susitikimų.

                           

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite