ASBESTINIŲ STOGŲ DANGOS KEITIMAS

0
77
min news zrs 877 stogdengiai 1

Nuo š.m. balandžio 18 d. iki gegužės 19 d. Nacionalinės mokėjimo agentūros prie ŽŪM Utenos skyriuje bus priimamos paraiškos pagal priemonę ,,Parama asbestinių stogų dangos keitimas“. Parama skiriama fiziniams asmenims gyvenantiems kaimo vietovėse ir investuojantiems į gyvenamojo namo asbestinio stogo dangos keitimą. Paramos intensyvumas iki 50 % naujų stogo dangos statybinių medžiagų, asbestinių atliekų transportavimo ir jų šalinimo paslaugų pirkimo ir viešinimo išlaidų, bet ne daugiau kaip 2000 eurų.

Statybos darbai, stogo laikančių konstrukcijų medžiagos, šiltinimo medžiagos – nekompensuojamos. Pateikti projektai bus vertinami pagal atrankos kriterijus, už kuriuos suteikiami balai: pareiškėjas kaimo vietovėje vykdo profesinę ir ekonominę veiklą, pareiškėjas turi daugiavaikę šeimą, pareiškėjas iki paraiškos pateikimo dienos nepertraukiamai deklaravo gyvenamąją vietą kaimo vietovėje, investuoja į gyvenamąjį namą, kuriame gyvenamąją vietą deklaruoja bent vienas asmuo, kuris gauna senatvės pensiją, turi negalią arba yra pripažintas darbingu nuo 0-55 proc. Privalomas mažiausias paraiškų atrankos balų skaičius yra 30. Šio balų skaičiaus nesurinkusios paraiškos bus atmetamos.Patvirtinti projektai turi būti įgyvendinami per 12 mėnesių nuo sprendimo skirti paramą priėmimo dienos. Paramos gavėjas turi apdrausti gyvenamą namą, kuriam gavo paramą.

Šių metų balandžio 6 d. (ketvirtadienį), 14.00 val. vyks seminaras Utenos rajono savivaldybėje (Utenio a. 4, Utena).

Seminaro tema – Paramos galimybės pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonė „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite