DOVANOJAME PO GRAŽIAUSIĄ LIETUVIŠKĄ ŽODĮ

0
40
3

Geras lankomumas – vienas iš svarbiausių kiekvienos mokyklos prioritetų. Džiugu, jog lankomumas skatinamas: Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo 2015 m. rugsėjo 25 d. Įsakymu kasmet skelbiamas konkursas „Geriausiai lankanti klasė“ .

Šiame konkurse dalyvauja visos mokyklos. Mano šeštokai kaskart su nekantrumu laukdavo visų klasių praleistų pamokų suvestinės, norėdami įsitikinti, ar vėl pirmauja. Visi šeštokai lankė labai sąžiningai – nėra praleistų pamokų be pateisinamų priežasčių.

Labai nudžiugome, kai sužinojome, kad mūsų klasė laimėjo ir galime rinktis vienos dienos pažintinę ekskursiją į mokinių pasirinktą Lietuvos vietą. Išsirinkome labai greitai – DRUSKININKAI.

Ruošdamiesi kelionei, net žemėlapyje pasižiūrėjome, kur važiuosime: taip toli nė vienas mūsų klasės mokinukas nebuvo nukeliavęs. O kadangi autobusiuke dar buvo kelios laisvos vietos, pasikvietėme ir kitus – taip pat labai gerai lankančius mokinius.

Kelionė tikrai buvo ilga… Druskininkai mus pasitiko jau žydinčiais sodais, banguojančia narcizų jūra ir net nubalusiomis pienių galvutėmis… Paisvaikščioję po miestą, užsukome į M.K. Čiurlionio memorialinį muziejų. Su M.K.Čiurlioniu juk siejamas ne tik Druskininkų, bet ir Lietuvos vardas. Išgirdę įdomų pasakojimą apie šį talentingą dailininką ir kompozitorių, apie jo paveikslų išskirtinumą, vaikai patys piešė taip, kaip didysis menininkas (piešinius parsivežėmė, bus organizuota parodėlė mokykloje).
O štai kitas mūsų tikslas – ekskursija laivu Nemuno upe į Liškiavą… Lengvas vėjelis glostė vaikų galvas: jausmas neapsakomas – jie visi plaukė pirmąkart. Sužinoję Liškiavos bažnyčios ir vienuolyno istoriją, pasigrožėję nuostabiais vaiszdais, jau pasukome namų link. Pakeliui – dar stabtelėjome Merkinėje. Vėl laukė ilga kelionė.
Diena buvo nuostabi: toli nuvažiavome – daug sužinojome – dar daugiau pamatėme.

Lietuvių kalboje gražiausias žodis – AČIŪ. Jį ir tariame JUMS VISIEMS:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjui Stanislovui Kaulavičiui ir Zarasų rajono savivaldybės administracijai už lankomumo skatinimą ir … NUOSTABŲ PRIZĄ;

Lietuvos Respublikos Seimo nariui Algimantui Dumbravai – už kelionę laivu į Liškiavą;
UAB „Zarasų autobusai“ vairuotojui Arūnui Vainiūnui – už labai saugią kelionę;
Mokyklos direktorei Ninai Domackienei – už nuolatinį rūpestį.

6 klasės auklėtoja Giedrė Mičiūnienė
Ir mokytoja Natalija Oginskienė

Nuotraukos autorių

4

5

18519701 1321468524609002 2372408868959789663 n18574975 1321503621272159 1293381678 o

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite