GYVENTOJAI BUVO MOKOMI NAUDOTIS ELEKTRONINĖMIS PASLAUGOMIS

0
72

2024 m. balandžio 17 d. Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje įvyko penktasis, jau paskutinis, mokymų užsiėmimas (ankstesni mokymai vyko Antalieptės, Antazavės, Degučių ir Suvieko seniūnijose), skirti skatinti visuomenę naudotis elektroninėmis paslaugomis, nes visos teikiamos paslaugos yra prieinamos elektroniniu būdu.

Vicemerė Aurelija Trimonytė pasidžiaugė vykstančiais mokymais – suteikta galimybe gyventojams sužinoti ir / ar tobulinti savo įgūdžius naudojantis el. paslaugomis.

Mokymų metų dalyviai supažindinti su Zarasų rajono savivaldybės administracijos (el. paslaugos yra aktualios visose Lietuvos savivaldybėse), kurias galima gauti elektroniniu būdu, net neišėjus iš namų. Šių paslaugų naudojimas tampa vis labiau aktualus visuomenei, kadangi užtikrina kokybę ir operatyvumą bei suteikia galimybę greičiau spręsti iškilusias problemas, taupomi materialūs resursai, gyventojų ir darbuotojų laikas.

Mokymų dalyviai daugiau sužinojo apie elektroninio parašo galimybes, el. dokumento valdymą, el. paslaugų užsakymą; susipažino su elektroninių paslaugų įrankiais, praktiniu jų naudojimu.

Buvo pristatyti ir nauji seniūnaičių rinkimai, kuriuose galima bus balsuoti elektroniniu būdu, todėl bus tikimasi didesnio gyventojų aktyvumo. Zarasai ko gero bus treti, kurie išbandys šią naujovę.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Mokymus vedė Dokumentų valdymo skyriaus Kompiuterių sistemų administratorius Vitalijus Ščerbakovas, mokymus organizavo Investicijų ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Banienė.

Primename, kad kilus neaiškumams, visi gyventojai visada gali kreiptis – skambinti +370 385 37173 arba rašyti el. paštu info@zarasai.lt.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir plėtros skyriaus informacija

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite