KVIETIMAS DALYVAUTI JAUNIMO ANTIKORUPCINIAME KONKURSE „SKAIDRUMO OBJEKTYVAS“

0
26
mid news zrs 640 kvietimasdalyvautikonkurse

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau – STT), siekdama formuoti jaunimo vertybines antikorupcines nuostatas, skatinti pilietiškumą, puoselėti žmogiškąsias vertybes bei supratimą apie esminius skaidrumo principus, kviečia jaunimą (nuo 15 iki 25 metų) dalyvauti antikorupciniame fotografijos konkurse „Skaidrumo objektyvas“.

Konkursas vyks nuo 2022 m. balandžio 4 d. iki 2022 m. gegužės 5 d.

Pasitelkiant kūrybinį mąstymą bei norą ieškoti savitų požiūrių į įvairius šalies įvykius ir procesus, į mokyklos bei universiteto kasdienybę, jaunimas kviečiamas analizuoti esmines nesąžiningo elgesio bei korupcijos egzistavimo priežastis ir meninėse fotografijose perteikti akivaizdų skirtumą bei kontrastą tarp korupcijos ir skaidrumo, tarp sąžiningo ir nesąžiningo elgesio.

Konkursui gali būti pateikiama:
• viena fotografija sumontuota iš 2 dalių ( jei techniškai nepavyksta sumontuoti fotografijų, galima atsiųsti dvi atskiras);
• fotopasakojimas – fotografijų serija (iki 5 fotografijų).

Norint dalyvauti konkurse būtina užsiregistruoti, t. y. užpildyti internete pateiktą registracijos anketą: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/FotografijosKonkursas2022. Konkursiniai darbai pateikiami el paštu: svietimas@stt.lt.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite pridedamuose konkurso Nuostatuose bei STT interneto svetainėje, konkursui skirtame puslapyje: https://www.stt.lt/antikorupcinio-samoningumo-didinimas/fotografijos-konkursas-skaidrumo-objektyvas/7615.

Ugdymo įstaigas kviečiame paskatinti mokinius aktyviai dalyvauti bei esant galimybei informaciją apie konkursą paskelbti savo socialiniuose tinkluose.

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite