ŠAUKIAMAS 26-ASIS ŠVENTINIS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS, SKIRTAS ZARASŲ MIESTO ŠVENTĖS 515-ŲJŲ METŲ PROGAI PAMINĖTI

0
16
zarasai logo

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 4 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu ir Zarasų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 26 d. sprendimu Nr. T-40 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“, 24, 33 punktais:

1. Š a u k i u  26-ąjį šventinį Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdį, skirtą Zarasų miesto šventės 515-ųjų metų progai paminėti, 2021 m. rugpjūčio 14 d., šeštadienį, 12 val. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. 

2. S u d a r a u šio posėdžio darbotvarkę:

2.1. Sveikinimo žodis.

Pranešėjas – rajono Savivaldybės meras.

2.2. 2021 m. Zarasų krašto garbės piliečio vardo suteikimas.

Pranešėjas – rajono Savivaldybės meras.

2.3. Dominyko Bukonto premijos teikimas. 

Pranešėjas – Zarasų rajono savivaldybės kultūros ir meno premijų komisijos pirmininkė Violeta Barisevičienė.

2.4. Svečių sveikinimai.

 

Savivaldybės meras                                            

Nikolajus Gusevas

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite