SMURTAUTOJUI 45 PAROS AREŠTO

0
37
arestas

Tą šeštadienio vakarą dauguma zarasiečių po vasaros poilsio dienos jau ruošėsi miegoti. Tačiau ne visi. Viename bute kilo kivirčas. Į buvusios sugyventinės R. S. butą atėjo labai girtas V. K. Jie susiginčijo. Po to vyras pradėjo buvusią sugyventinę keikti necenzūriniais žodžiais, vėliau ėmė grasinti, kad užmuš. Moteris išėjo į koridorių. Neramu buvo ir koridoriuje. Buvęs sugyventinis V. K. ją pavijo ir pastūmė į sieną. Moteris atsitrenkė į sieną dešinės rankos petimi ir pajautė skausmą. Moteris išbėgo į lauką. Jau lauke buvusi sugyventinė paskambino bendruoju pagalbos numeriu 112 ir paprašė pagalbos.

Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. V.K. aiškinosi, kad buvo girtas, visų aplinkybių nebeprisimena. Dėl padaryto gailėjosi, nukentėjusiosios atsiprašė. Tačiau tas jo jau negelbėjo.

Kaltinamojo kaltė be jo prisipažinimo buvo įrodyta nukentėjusiosios parodymais, kitais byloje surinktais įrodymais.

V.K. jau buvo anksčiau teismo teistas. Smurtautojas pažeidė kardomosios priemonės sąlygas. Vyrui buvo paskirta kardomoji priemonė nesiartinti prie R. S. arčiau kaip 500 metrų bei nebendrauti su ja. Kadangi jau jis smurtavo prieš moterį.

Dalyvaujant prokurorui Mindaugui Rašinskui, Zarasų rajono apylinkės teisme V. K. buvo teisiamas už fizinio skausmo sukėlimą sugyventinei. Teisėja Liudmila Kuzmickienė, išnagrinėjusi bylą, pripažino V. K. kaltu už tai ir pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį paskyrė smurtautojui galutinę subendrintą bausmę – 45 paras arešto.

Tiesa, į bausmės laiką įskaičiuotas dvi paros, tas laikas, kai smurtautojas buvo laikinai sulaikytas.

Jeronimas Bartkus

*Draudžiama www.zarasuose.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio administracijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti www.zarasuose.lt kaip informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią www.zarasuose.lt nuorodą.

Publikuojamų straipsnių autorių nuomonė gali nesutapti su redakcijos nuomone, tačiau yra kiek įmanoma tiksli ir neklaidinanti. Už pateiktos informacijos aktualumą ir tikslumą atsako jos pateikėjai, mūsų informacijos šaltiniai.

www.zarasuose.lt administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi ar pažeidžia įstatymus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Parašyti komentarą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami Video

Taip pat skaitykite